Plaukų šepetys Milano Brush Professional Aeolus blowout

HK1161

11,60 €

14,50 €


Aprašymas

Aeolus šepetys sukurtas tam, kad padėtų jums lengviau išdžiovinti plaukus. Aeolus plaukų džiovinimo šepetys yra nepakeičiamas įrankis stilizuojant plaukus, kad kasdien galėtumėte sukurti profesionalius įvaizdžius namuose.

 

Graikų mitologijoje Aeolus buvo vėjų sergėtojas, tad ir šis plaukų šepetys leis jums pažaboti džiovintuvo skleidžiamą oro srovę bei mėgautis pačiu geriausiu rezultatu. Nauja technologija sumažina plaukų lūžinėjimą ir užtikrina nepriekaištingą priežiūrą visų tipų plaukams bei priauginamoms sruogoms. Nailoniniai šereliai apvaliomis galvutėmis yra ploni ir pakankamai stiprūs, kad galėtų iššukuoti net itin susivėlusius plaukus, tačiau ir labai lankstūs, todėl šukuojant nesukelia skausmo bei nepeša. Šereliai švelniai masažuoja galvos paviršių ir gerina kraujo cirkuliaciją, kuri užtikrina greitesnį plaukų augimą, natūralų plaukų žvilgesį ir stiprumą.

 
ŠEPEČIO PRIVALUMAI:

  • Didelės ventilecinės angos pagreitina plaukų džiovinimo procesą ir jo metu uždaro plauko kutikules, todėl suteikia plaukams natūralaus žvilgesio.
  • Šereliai apvaliomis galvutėmis masažuoja galvą, pagerina kraujotaką ir paspartina plaukų augimą.
  • Ploni ir lankstūs šereliai tinka tiek sausiems, tiek šlapiems visų tipų plaukams.
  • Užtikrina lengvą ir plaukų nežalojantį šukavimą, panaikina statinį efektą.
  • Tinka priauginamoms plaukų sruogoms šukuoti.
  • Suteikia plaukams glotnumo, jie atrodo sveikesni ir mažiau veliasi.