Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Spalva
Talpa
Dydis
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų džiovinimo šepečiai ir šukos

Rasta 44 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 44 prekės(-ių)

Plaukų šepetys yra kiekvieno veidrodžio stalčiuje – tai svarbiausias įrankis šukuosenai formuoti. Plaukų šepečiai varijuoja savo dydžiu ir forma, o itin didele įvairove pasižymi šepečiai, skirti plaukų džiovinimui. Koks šepetys kam skirtas ir kaip pasirinkti tinkamiausią?


Plaukų džiovinimo šukos šukuosenoms formuoti

Iš esmės visi šepečiai ir šukos plaukams yra skirti šukuosenų formavimui. Vis dėlto daugiausiai dėmesio šepečiui skiriame tada, kai plaukus džioviname džiovintuvu: svarbu, kad šepetys suimtų ir pakeltų sruogas taip, jog nukreipta šilto oro srovė užfiksuotų norimą jų padėtį. Būtent todėl šepečiai yra tokie skirtingi.


Nedidelis plaukų šepetys yra skirtas trumpesniems plaukams formuoti. Tai gali būti apvalus šepetys, kvadratinis ar „Tangle teezer“ plaukų šepetys. Trumpiems plaukams formuoti taip pat tinka ir plaukų šukos. Mediniai plaukų šepečiai tiks storiems ar garbanotiems plaukams, o ploniems plaukams tiks natūralių šerių šepetys plaukams.


Ilgiems plaukams džiovinti ir formuoti naudojami didelis šepečiai plaukams. Itin populiarus apvalus plaukų šepetys, kuris leidžia patogiai pakelti plaukus nuo šaknų ar užriesti jų galus.


Plaukų šepečiai internetu – didžiausias pasirinkimas

Reikalingas plaukų šepetys? Mūsų parduotuvėje tikrai lengvai išsirinksite tinkamiausią. Siūlome visų populiariausių gamintojų produkciją, platų dydžių ir spalvų pasirinkimą. Šepetys plaukams tarnaus ilgai, o jį naudosite kasdien, tad verta šiek tiek investuoti ir išsirinkti tinkamiausią. O jei norite sutaupyti, pasinaudokite nuolaidomis – jas dažnai taikome atrinktoms prekėms. Tai puiki galimybė pigiau įsigyti aukštos kokybės produktus.