Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Išvalyti filtrus
Filter

Plaukų formavimo šukos

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Norite susikurti tvarkingą kasdienę šukuoseną? O galbūt reikalingas šventinis sprendimas? Kad ir kokie būtų jūsų lūkesčiai, juos išpildyti bus kur kas paprasčiau, jei įsigysite plaukų formavimo šukas. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Ką rinktis, jei plaukai ploni, praradę apimtį?

Ploni, apimtį praradę palukai yra bene vienas dažniausiai girdimų skundų. Tačiau yra ir gera žinia – tereikia pasirinkti tinkamą plaukų formavimo prietaisą ir mėgautis stulbinančia šukuosena. Būtent toks ir yra plaukų formavimo įrankis HH Simonsen Hot Volume Styler 32 mm. Šepečio formos antgalis paskirsto karštį taip, kad plaukai nuo šaknų būtų pakelti, tačiau tuo pat metu – išliktų glotnūs, bei paklusnūs. Ar yra kas nors geriau, kas gali būti geriau už didelės apimties plaukų šukuoseną? Taip, tai – didelės apimties, minkštų bei blizgančių plaukų šukuosena. Būtent tokią ir suformuosite, naudodami šį prietaisą, kadangi antgalis turi ir karščiui atsparius šepečio spygliukus, kurie pagaminti iš turmalino bei dengti kreatino aliejumi. Taigi, šie sprendimai ir suteikia plaukams minkštumo bei blizgesio. Galutinis rezultatas – tobulai atrodanti šukuosena, tiksianti ir kasdienai, ir ypatingoms progoms.

Ką rinktis, kai plaukus reikia ir išdžiovinti, ir suformuoti per ypač trumpą laiką?

Tvarkingos ir stilingos šukuosenos norime visi, tačiau kartais tam negalime skirti labai daug laiko. Ypač kalbant apie ankstyvą rytą, kai kiekviena lovoje praleista minutė vis dar atrodo aukso vertės. Būtent tokiems žmonėms, kurie pageidauja tvarkingos ir gražios šukuosenos, tačiau nenori ar negali tam skirti daug laiko, idealiu sprendimu taps plaukų džiovinimo šukos Revlon Pro Collection One Step Dryer and Styler. Šis prietaisas užtikrins, kad plaukus išdžiovinsite ir ištiesinsite per dvigubai trumpesnį laiką. Net ir tuo atveju, jei jūsų plaukai yra ypač ilgi, džiovinimas bei formavimas tikrai neužsitęs, kadangi galėsite rinktis iš 3 šilumos bei 2 greičio lygių.

Ką rinktis ieškantiems universalumo?

Tai, kad kiekvienos žmogaus plaukai yra saviti, tikrų tikriausia tiesa. Tačiau daugelis vis tiek ieško universalių gaminių, t.y., tokių, kuriuos būtų galima naudoti pačiais įvairiausiais atvejais. Tad, jei ir jūs ieškote būtent tokio gaminio, plaukų džiovintuvas Revlon 1100W Salon One-Step Hair Dryer & Volumizer, tikrai pateisins jūsų lūkesčius. Šis prietaisas pravers pačiais įvairiausiais atvejais: esant bet kokiam plaukų ilgiui bei storiui; norint suteikti plaukams daugiau apimties ar pakelti juos nuo šaknų; norint suformuoti tiesius arba garbanotus plaukus; norint užtikrinti apsaugą nuo pažeidimų bei optimalų džiovinimo laiką. Taip pat galite rinktis iš 3 temperatūros bei 2 greičio lygių.

Dar vienas pasirinkimas – daugiafunkcinis elektrinis plaukų formavimo šepetys CHI Ellipse. Šis prietaisas taip pat puikiai tik įvairaus ilgo plaukams formuoti, jiems tiesinti, didelėms garbanoms formuoti arba tiesiog pakelti plaukus nuo šaknų ir suteikti jiems apimtiems. Keramikinis šepečio galvutės paviršius apsaugos plaukus nuo struktūrinių pažeidimų, o titaninis cilindras užtikrina lengvą plaukų slydimą. Pagalvota ir apie saugumą – prietaisas pats išsijungs po valandos.

Kaip prižiūrėti?

Mūsų parduotuvėje esančios plaukų formavimo šukos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl užtikrinamas ilgas bei patikimas tarnavimas. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad kartu su prietaisu gausite ir rekomendacijas, kurių būtina laikytis. Didžioji dalis džiovintuvų ir šukų sveria ypač nedaug (apie 0,5 kilogramo), todėl tikrai surasite jiems vietos ir kelioniniame krepšyje. Na, o, jei prietaiso nenaudosite ilgesnį laiką, laikykite jį apsauginiame maišelyje arba dėžutėje.

Kodėl plaukų formavimo šukas verta pirkti internetu?

Šias ir kitas plaukų formavimo šukas verta pirkti internetu dėl įvairių priežasčių. Pirmoji – sutaupysite laiko, tad jo tikrai daugiau galėsite skirti savo svajonių šukuosenoms formuoti. Antra – garantuojamas komfortas: išsamūs atsiliepimai taps papildomu informacijos šaltiniu; be to, galėsite patogiai palyginti gaminių charakteristikas. Na, ir, žinoma, ne ką mažiau jūsų dėmesio yra vertos ir akcijos – būtent jos garantuoja, kad jau ir taip patrauklios kainos bus dar patrauklesnės.