Apimties suteikiantis plaukų formavimo rinkinys PREVIA

GB208124

52,00 €Aprašymas

Apimties suteikiantis plaukų lakas 350 ml

     

Plaukų lakas skirtas šukuosenos formavimui / užbaigimui. Apimtį didinantis neaerozolinis plaukų lakas. Sukuria natūralų įvaizdį. Nepalieka nuosėdų. Sudėtyje yra organinės kilmės kininio arbatmedžio ekstrakto ir tikrojo alavijo lapų ekstrakto.

      

Naudojimas:

      

Purkšti ant suformuotos šukuosenos (plaukų) 20 cm atstumu. Įspėjimas: Degus skystis, garai. Laikyti atokiai nuo karštų paviršių, atviros liepsnos, žiežirbų ir kitų galimų užsidegimo žindinių. Nerūkyti. Nepurkšti ant atvirų liepsnos šaltinių, žiežirbų. Saugoti nuo vaikų. Vengti sąlyčio su akimis. Tuo atveju jei pateko į akis – nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens.

     

Apimties suteikiančios putos 300 ml

      

Plaukų putos šukuosenos formavimui / užbaigimui. Vidutinės fiksacijos plaukų putos neapsunkina plaukų, suteikia tekstūros ir apimties. Sukuria natūralų įvaizdį. Nepalieka nuosėdų. Plaukų putos neleidžia plaukams šiauštis, todėl jie atrodo išraiškingi, švelnūs ir elastingi. Plaukų putų sudėtyje esantis alavijų ekstraktas drėkina ir atgaivina plaukus. Sudėtyje esantis žaliosios arbatos ekstraktas stiprina plaukus.

      

Naudojimas:

       

Paskirstykite ant drėgnų arba sausų plaukų ir formuokite arba išdžiovinkite plaukų džiovintuvu, kaip įprasta.

       

Įspėjimas: Degus skystis, garai. Laikyti atokiai nuo karštų paviršių, atviros liepsnos, žiežirbų ir kitų galimų užsidegimo žindinių. Nerūkyti. Nepurkšti ant atvirų liepsnos šaltinių, žiežirbų. Saugoti nuo vaikų. Vengti sąlyčio su akimis. Tuo atveju jei pateko į akis – nedelsiant plauti dideliu kiekiu

Susiję produktai

-28%
57,60 € 80,00 €
-29%
59,64 € 84,00 €
Turime

Plaukus stiprinantis rinkinys ICON CURE šampūnas, kondicionierius,

Plaukų priežiūros linija, sukurta atgaivinti ir pamaitinti plaukus iš vidaus. CURE rinkinio pagalba Jūs galite pagerinti savo plaukų būklę: sušvelninti ir suminkštinti nesuvaldomus plaukus, taip pat suteikti apimties ir tankumo ploniems plaukams.

59,64 € 84,00 € -29%
Sumažinta kaina!
-20%
21,84 € 27,30 €

CHI aliejų ir serumų rinkinys 7vnt po 15ml

21,84 € 27,30 € -20%
Sumažinta kaina!