Garbanų formavimo skystis Compagnia del Colore Frizz free curl 200ml

18,00 €

Prekės šiuo metu neturimeAprašymas

Tai skystis, skirtas plaukams formuoti ir garbanoms kontroliuoti.

 

 Jis leidžia sukurti lengvas, natūralias ir lanksčias garbanas, švelniai jas atskirdamas ir išlaikydamas elastingas. Prilietus juo suformuotas garbanas, jos atrodo švelnios bei yra lengvai šukuojamos. Šis skystis dėl plaukų nesulipdančios ir garbanas formuojančios formulės puikiai tinka naudoti formuojant garbanas pirštais, norint sutramdyti nepaklusnius plaukus ir sukurti idealias garbanėles, taip pat padeda ilgiau išlaikyti suformuotas garbanas ir užtikrina sveiką ir natūralią išvaizdą. Švelnią tekstūrą suteikiantį skystį galima naudoti visų tipų plaukams, tačiau labiausiai jis tinka garbanotiems, banguotiems ir lengvai besiveliantiems plaukams. Dėl šio skysčio plaukai atrodo natūraliai sveiki ir žvilgantys.

 

Jis gali būti naudojamas kartu su plaukų tiesinimo priemone „SMOOTH MOVE“ ir šiluminiais plaukų formavimo prietaisais, kad laikinai ištiesintų plaukus ir suteiktų jiems žvilgesio. Jis saugo plaukus nuo karščio ir aplinkos poveikio. Jis atsparus drėgmei, nesausina plaukų ir neveikia jų elastingumo.

 

Naudojimas:

 

  • NORINT SUFORMUOTI GYVYBINGAS ATSKIRAS GARBANAS Nedidelį kiekį skysčio užtepkite ant delnų, juos patrinkite ir paskirstykite priemonę ant drėgnų plaukų. Švelniai iššukuokite, kad produktas tolygiai pasiskirstytų nuo plaukų vidutinio ilgio ribos iki pat galiukų, ir leiskite plaukams išdžiūti natūraliai arba naudokite plaukų džiovintuvą su garbanojimui skirtu antgaliu – difuzoriumi.

  • NORINT SUFORMUOTI ELASTINGAS SPIRALINES GARBANAS Atlikite pirmiau nurodytus veiksmus, o tada sruoga po sruogos, apytiksliai 2,5 cm ilgio ir 2,5 cm pločio, apvyniokite plaukus aplink rodomąjį pirštą, ir, sukdami, atleiskite sruogą į pradinę padėtį ir leiskite plaukams išdžiūti natūraliai arba naudokite plaukų džiovintuvą su difuzoriumi.

  • NORINT SUFORMUOTI ŠVELNIAS, LAISVAI KRENTANČIAS BANGAS IR (ARBA) SUMODELIUOTAS BANGAS Kai paskirstote skystį ant drėgnų plaukų, suskirstykite plaukus sruogomis ir, pradėdami nuo dalies ties sprandu, sruoga po sruogos, naudodami plaukų džiovintuvą ir apvalų šepetį su natūraliais arba kombinuotais šereliais, sukdami plaukus aplink šepetį, suformuokite jūsų pageidaujamas vientisas bangas. Galutinis rezultatas priklausys nuo to, kokio skersmens šepetį naudosite, ir nuo to, kaip stipriai bus įtempiami plaukai.

  • NORINT SUFORMUOTI ŠVELNIAS VIENTISAS BANGAS Kai paskirstote skystį ant drėgnų plaukų, suskirstykite plaukus sruogomis ir, pradėdami nuo dalies ties sprandu, sruoga po sruogos, naudodami plaukų džiovintuvą ir didelio skersmens apvalų šepetį su natūraliais arba kombinuotais šereliais, braukdami juo plaukus nuo šaknų iki galiukų, suformuokite vientisas bangas. Galutinis rezultatas priklausys nuo to, kokio skersmens šepetį naudosite, ir nuo to, kaip stipriai bus įtempiami plaukai. Kai plaukai išdžiūsta, pradėkite darbuotis plaukų tiesintuvu.

 

Susiję produktai

-20%
9,92 € 12,40 €
Turime

Gelinis formavimo purškiklis Indola Gel Spray Finish 300 ml

Strong gel spray

9,92 € 12,40 € -20%
Sumažinta kaina!
-10%
26,10 € 29,00 €
-15%
14,36 € 16,90 €