Intensyviai odą drėkinantis serumas Hyaluronic Force Germaine de Capuccini Hydracure

51,00 €

60,00 €


Aprašymas

Esant 35-erių, mūsų oda aprūpinta 65% hialurono rūgšties, tačiau pasiekus 60 metų, jos telieka vos 10 - 20%

  

Su amžiumi ir dėl pernelyg didelio ultravioletinių spindulių poveikio, sumažėja odos ląstelių funkcinės savybės, sulėtėja hialurono rūgšties sintezė ir padidėja jos skilimo lygis. Šis derinys skatina senėjimo požymių atsiradimą: stangrumo, elastingumo, veido tūrio ir lygumo praradimą, odos struktūros pakitimus, kartu su akivaizdžiai matomomis mimikos linijomis ir raukšlėmis.

  

Intensyviai drėkinantis veido serumas su didelės, vidutinės ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi užtikrina odos drėkinimą bei stiprina jos apsaugą. Priemonė ženkliai gerina odos tūrį, elastingumą ir lygumą, pastebimai sumažina raukšles. Rekomenduojama naudoti žmonėms, turintiems sausą veido odą, riebiai, aknės ar randų pažeistai odai, ypač brandžiai bei vyrų odai.

  

Patikrinta dermatologų

 

 

  

Naudojimas: Tepkite ant nuvalytos odos ryte ir/arba vakare, paskirstykite ant veido, kaklo ir dekoltė srities, įmasažuokite.  Palaukite kelias minutes ir tepkite įprastą kremą.

 

 

 

Veikliosios medžiagos:

 

  • Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis - Padeda atkurti odos drėgmę ir apsaugo odos paviršių nuo vandens praradimo.
  • Vidutinės molekulinės masės hialurono rūgštis - Stiprina apsauginę odos sistemą, prieš patogeninę bakterinę florą.
  • Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis - Veikia dermą giliai drėkindama, pagerindama elastingumą, stangrumą ir tankį.

Susiję produktai

-15%
44,37 € 52,20 €