Kempinės jautriai veido odai Konjac Sponge Mythical Sponge and Hook

11,61 €

12,90 €


Aprašymas

Veido kempinėlės su mistiniais gyvūnais, skirtos jautriai veido odai. Pakuotėje rasite: stilingą pakabuką ant kurios galėsite pakabinti savo kempinę. 100% natūralios ir draugiškos aplinkai, pagamintos iš grynos Konnyaku augalo šaknies. Kempinėlės ypatingai švelnios, jos valo odą taip, kaip dar nesate patyrę. Oda po valymo lieka švari, švytinti ir švelni kaip šilkas.

Išsirinkite savo mėgstamiausią iš dviejų mistinių būtybių: Vienaragio ir Narvalo.

 

1. Veido kempinė jautriai veido odai su Kobbyako augalo šaknimi jautriai veido odai, įpakuota Vienaragio dėžutėje The Konjac Sponge Mythical Unicorn Sponge and Hook - 100% konjac. Kempinė giliai valo poras ir inkštirus, švelniai šveičia veido odą jos nepažeidžiant, skatina ląstelių atsinaujinimą.

 

2. Veido kempinė jautriai veido odai su Kobbyako augalo šaknimi, bambuko anglimi, įpakuota Narvalo dėžutėje The Konjac Sponge Mythical Narwhal Sponge and Hook - Bamboo Charcoal. Kempinė švelniai valo veido nešvarumus, padeda atsikratyti inkštirų, pašalina susidariusius toksinus.

 

Privalumai:

  • Stilingas pakabukas, pasikabinti kempinei;

  • Patogus kempinės dydis veido valymui;

  • Giliai ir švelniai valo jautrią odą;

  • Galimą naudoti su prausikliu ir be jo;

  • 100% natūralus, be dažiklių ir priedų. 
     

 NAUDOJIMAS:

1. Prieš naudojant kempinėlę ją reikia sudrėkinti vandeniu. Jeigu kempinėlė yra naudojama ne pirmą kartą ir išdžiuvo, visada leiskite pilnai sugerti vandenį prieš naudojimą;


2. Sukamaisiais judesiais masažuokite veido odą, daugiau dėmesio skirdami jautrioms ir probleminėms vietoms. Prausiant veidą šia kempinėle papildomai jokios kosmetikos priemonės nėra privalomos, tačiau galimos naudoti. Kempinėlės pagalba Jūsų įprastas veido prausiklis pateks giliau į odą ir geriau ją veiks;


3. Po naudojimo kempinėlę išplaukite, nuspauskite vandens perteklių (kempinėlės niekada negręžkite, nes tokiu būdu ji gali būti pažeista) ir pakabinkite sausoje, gerai vėdinamoje vietoje, kad išdžiūtų. Nelaikykite dušo kabinoje ar kitoje itin drėgnoje aplinkoje.

Susiję produktai

-15%
23,16 € 27,25 €
Veido odos šveitiklis vyrams Germaine de Capuccini Cool Scrub 100 ml

Germaine de capuccini For men cool scrub exfoliator

23,16 € 27,25 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
36,63 € 43,09 €
Drėkinamasis veido kremas vyrams Germaine de Capuccini Hydra Elements 50 ml

For men hydra elements facial cream

36,63 € 43,09 € -15%
Sumažinta kaina!