Plaukų priežiūros priemonės 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-25%
161,25 € 215,00 €
-25%
209,25 € 279,00 €
-25%
14,62 € 19,50 €
Šampūnas vyrams nuo pleiskanų LABO Dandruff Shampoo 200ml

14,62 € 19,50 € -25%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 1751 prekių(-ės)
Plaukų priežiūros priemonės

Sveikais ir gražiais plaukais džiaugsimės tik tuo atveju, jei gebėsime juos tinkamai prižiūrėti. Būtų galima išvardinti ypač daug svarbių dalykų, susijusių su palukų priežiūra, tačiau neabejotinai ypač reikšmingą vaidmenį vaidina plaukų priežiūros priemonės. Mes siūlome rinktis iš ypač didelio kokybiškų plaukų priežiūros priemonių pasirinkimo, tad tinkamiausią gaminį suras kiekvienas.

Plaukų priežiūros priemonės švarai užtikrinti

Plaukų grožis prasideda nuo jų švaros, tad pas mus rasite itin platų šampūnų pasirinkimą. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad šampūnai – ne tik veiksmingai valo bei šalina susikaupusius nešvarumus ar formavimo priemonių likučius, bet ir pasižymi tam tikru poveikiu, pavyzdžiui, suteikia plaukams apimties; padeda išsaugoti spalvą, stabdo plaukų slinkimą ir t.t. Taip pat siūlome sausų plaukų šampūnų, kurie yra tikras išsigelbėjimas skubantiems.

Problemoms spręsti, plaukų grožiui puoselėti – kremai, kaukės, kondicionieriai, balzamai, losjonai, aliejai

Tačiau norint mėgautis nepriekaištingos būklės plaukais ar išspręsti tam tikrą problemą, vien tik šampūno nepakaks – nepamirškite kremų, kaukių, kondicionierių, balzamų, losjonų, aliejų. Šias priemones rinkitės atsižvelgdami į savo plaukų tipą (sausi, pažeisti, normalūs, riebūs ir pan.) ar siekiamą išspręsti problemą (skilinėjantys plaukų galiukai, blizgesio ar drėgmės praradimas, cheminių medžiagų sukelti pažeidimai, lėtas plaukų augimas, sudėtingumas iššukavimas ir t.t.). Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kad vienos plaukų priežiūros priemonės yra mažiau koncentruotos, tad skirtos kasdieniam arba dažnam naudojimui, o kitos – ypač koncentruotos, maksimaliai efektyvios, tad naudojamos vos kartą per savaitę ar dar rečiau.

Plaukų formavimas – lengvas ir malonus

Siūlome ir itin didelį plaukų formavimui skirtų priemonių pasirinkimą. Vaškas, želė, molis, lakas, putos, purškikliai – padės išgauti pageidaujamą efektą: ištiesinti plaukus, sukurti žavingas garbanas arba tiesiog užfiksuos šukuoseną.

Atsakingai atrinktos plaukų dažymo priemonės

Plaukų dažymas – procesas, kuris ne tik jūsų įvaizdį, bet ir visą gyvenimą gali pakeisti. Tad šių priemonių asortimentą formavome itin kruopščiai bei atsakingai – pas mus rasite visame pasaulyje žymių gamintojų prekių. Galite įsigyti plaukų dažų, kurie yra skirti dažymui sruogomis; pastelinių plaukų dažų; pusiau ilgalaikių dažų be amoniako ir t.t. Taip pat rasite visko, ko reikia, kad plaukų dažymo procesas būtų patogus ir saugus: vienkartinių pirštinių, plaukų dažymo indelių, plaukų dažymo šepetėlių, plaukų dažymo maišytuvų ir t.t.

Aukštos kokybės reikmenys plaukų priežiūrai

Kad plaukus prižiūrėti bei formuoti kasdien ar išskirtines šukuosenas kurti būtų lengviau, pas mus rasite iš aukštos kokybės reikmenų. Tai – įvairių tipų šepečiai bei šukos, gumytės ir t.t. Tad telieka sugalvoti, kaip norėtumėte atrodyti, o naudodami šiuos reikmenis, savo sumanymus įgyvensite greitai ir maloniai.

Plaukų priežiūros priemones verta pirkti internetu

Šias ir kitas aukštos kokybės plaukų priežiūros priemones grožio salonams, kirpykloms ar moterims bei vyrams, kurie plaukų grožiu nori pasirūpinti namuose, verta įsigyti internetu. Tai ne tik padės sutaupyti laiko – nuolat vykdomos akcijos užtikrins, kad gaminius įsigysite pigiau.