Plaukų priežiūros priemonės 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-20%
23,20 € 29,00 €
Rodoma 1 - 32 iš 2167 prekių(-ės)
Plaukų priežiūros priemonės

Sveikais ir gražiais plaukais džiaugsimės tik tuo atveju, jei tinkamai juos prižiūrėsime. Būtų galima išvardinti ypač daug svarbių dalykų, susijusių su plaukų priežiūra, tačiau neabejotinai reikšmingą vaidmenį vaidina mūsų pasirinktos plaukų priežiūros priemonės. Mūsų el. parduotuvėje rasite tik kokybiškus, profesionalų pripažintus ir vartotojų visame pasaulyje mėgstamus prekės ženklus.

Plaukų priežiūros priemonės švarai užtikrinti

Plaukų grožis prasideda nuo jų švaros, tad pas mus rasite itin platų šampūnų pasirinkimą. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad šampūnai – ne tik veiksmingai valo bei šalina susikaupusius nešvarumus ar formavimo priemonių likučius, bet ir pasižymi tam tikru poveikiu, pavyzdžiui, suteikia plaukams apimties; padeda išsaugoti spalvą, stabdo plaukų slinkimą ir t.t. Taip pat siūlome sausų plaukų šampūnų, kurie yra tikras išsigelbėjimas skubantiems.

Problemoms spręsti, plaukų grožiui puoselėti – kremai, kaukės, kondicionieriai, balzamai, losjonai, aliejai

Tačiau norint mėgautis nepriekaištingos būklės plaukais ar išspręsti tam tikrą problemą, vien tik šampūno nepakaks – nepamirškite kremų, kaukių, kondicionierių, balzamų, losjonų, aliejų. Priemones plaukams rinkitės atsižvelgdami į savo plaukų tipą (sausi, pažeisti, normalūs, riebūs ir pan.) ar siekiamą išspręsti problemą (skilinėjantys plaukų galiukai, blizgesio ar drėgmės praradimas, cheminių medžiagų sukelti pažeidimai, lėtas plaukų augimas, sudėtingumas iššukavimas ir t.t.). Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kad vienos priemonės plaukams yra mažiau koncentruotos, tad skirtos kasdieniam arba dažnam naudojimui, o kitos – ypač koncentruotos, maksimaliai efektyvios, tad naudojamos vos kartą per savaitę ar dar rečiau. Profesionalios plaukų priemonės dažnu atveju reikalauja ir atidesnio dėmesio jų naudojimui, bet neabejotinai suteikia maksimalius rezultatus.

Plaukų formavimas – lengvas ir malonus

Siūlome ir itin didelį plaukų formavimui skirtų priemonių pasirinkimą. Vaškas, želė, molis, lakas, putos, purškikliai – padės išgauti pageidaujamą efektą: ištiesinti plaukus, sukurti žavingas garbanas arba tiesiog užfiksuos šukuoseną.

Atsakingai atrinktos plaukų dažymo priemonės

Plaukų dažymas – procesas, kuris ne tik keičia jūsų įvaizdį, bet gali pakeisti ir visą gyvenimą. Tad šių priemonių asortimentą formavome itin kruopščiai bei atsakingai – pas mus rasite visame pasaulyje žymių gamintojų prekių. Galite įsigyti plaukų dažų, kurie yra skirti dažymui sruogomis; pastelinių plaukų dažų; pusiau ilgalaikių dažų be amoniako ir t.t. Taip pat rasite visko, ko reikia, kad plaukų dažymo procesas būtų patogus ir saugus: vienkartinių pirštinių, plaukų dažymo indelių, plaukų dažymo šepetėlių, plaukų dažymo maišytuvų ir t.t.

Aukštos kokybės reikmenys plaukų priežiūrai

Kad plaukus prižiūrėti bei formuoti kasdien ar išskirtines šukuosenas kurti būtų lengviau, pas mus rasite iš aukštos kokybės reikmenų. Tai – įvairių tipų šepečiai bei šukos, gumytės ir t.t. Tad telieka sugalvoti, kaip norėtumėte atrodyti, o naudodami šiuos reikmenis, savo sumanymus įgyvensite greitai ir maloniai. Plaukų priežiūros priemonės internetu – lengvas ir patogus būdas būti gražiai kada tik sugalvosi!

Šias ir kitas aukštos kokybės plaukų priežiūros priemones kirpykloms, salonams ar moterims bei vyrams, kurie plaukų grožiu nori pasirūpinti namuose, verta įsigyti internetu. Tai ne tik padės sutaupyti laiko – nuolat vykdomos akcijos užtikrins, kad gaminius įsigysite pigiau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis plaukų priežiūros priemones?

Kokios plaukų priežiūros priemonės padeda pasiekti geriausių rezultatų?