Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Ampulės veidui

Rasta 23 prekės(-ių).

Rodoma 1-23 iš 23 prekės(-ių)

Norite praturtinti savo veido odos priežiūros rutiną? Rinkitės ampules veidui, kurios padės pasirūpinti odos poreikiais, užtikrinti tinkamą jos priežiūrą ir spręsti problemas. Tai intensyviai odos priežiūrai skirtas produktas, kurio sudėtyje yra įvairių vitaminų ir odai reikalingų medžiagų.


Kokios veido ampulės geriausios?

Mūsų parduotuvėje rasite platų ampulių pasirinkimą. Siūlome aukštos kokybės produktus iš patikimų gamintojų, tačiau ieškant geriausio produkto, svarbu atkreipti dėmesį į individualius odos poreikius. Ampulės veidui skiriasi savo sudėtimi ir poveikiu, todėl pirmiausia reikėtų įvertinti odos būklę. Sausai odai puikiai tiks ampulės su hialurono rūgštimi, kolagenu, o pavargusiai odai atgyti padės vitamino C ampulės veidui, peptidais praturtinti produktai puikiai tiks norint sumažinti odos senėjimo žymes.


Siekianti geriausio rezultato, būtina atkreipti dėmesį į naudojimo rekomendaciją. Ampulės yra gaminamos iš plastiko arba stiklo ir apsaugo produktą nuo sąlyčio su oru. Tai yra labai svarbu ir užtikrina veikliųjų medžiagų efektyvumą, todėl veido ampulę reikėtų sunaudoti iš karto. Jos gali būti naudojamos kaip serumas arba kaip kaukė.


Kuo naudingos vitamino C ampulės veidui?

Vitaminas C yra galingas antioksidantas, kuris padeda odai išsaugoti apsauginį barjerą ir įveikti kasdienį stresą, kurį sukelia saulės spinduliai, temperatūrų kaita, oro tarša ir kt. Vit. C ampulės veidui padeda atkurti natūralų odos balansą ir apsaugą, todėl oda atgauna tolygią spalvą, spindesį. Vitaminas C ampules veidui paverčia pirmąja pagalba odai, kuri atrodo sudirgusi, pavargusi, papilkėjusi. Tai produktas, kuris puikiai papildys kasdienę veido odos priežiūros rutiną ir ilgainiui leis džiaugtis puikiais rezultatais.


Kada gali būti naudojamos hialurono ampulės veidui?

Hialuronas yra medžiaga, kuri padeda odai išlaikyti drėgmę. Tai populiarus įvairių kosmetinių priemonių ingredientas, suteikiantis odai visapusės naudos. Dažnai galvojama, kad drėkinimo stinga tik sausai, šerpetojančiai odai, tačiau iš tikrųjų drėgmės stinga įvairių tipų odai. Dėl to hialurono ampulės veidui yra vienas universaliausių pasirinkimų – jas galite naudoti tada, kai norite papildomai palepinti savo odą, taip pat jos padės atkurti drėgmės balansą vasarą, po saulės vonių, o žiemą sudrėkinta oda lengviau reaguos į temperatūrų pokyčius ir sausą orą patalpose.