Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Koncentratai veidui

Rasta 43 prekės(-ių).

Rodoma 1-43 iš 43 prekės(-ių)

Vien tik kremo ir prausiklio kokybiškai odos priežiūrai nepakaks. Veido oda kasdien susiduria su daugybe neigiamų aplinkos veiksnių, todėl turime pasirūpinti, kad ji gautų pakankamai reikalingų medžiagų. Tik sveika ir pamaitinta oda gali sėkmingai įveikti kasdienius iššūkius, o geras būdas pasirūpinti jos poreikiais yra kasdienės grožio rutinos papildymas koncentratu.


Kada turėtų būti naudojamas koncentratas veidui?

Koncentratai veidui yra priskiriami intensyvios odos priežiūros produktų kategorijai. Jie pasižymi itin gera sudėtimi, kurioje yra naudojami įvairūs vitaminai, mineralai, antioksidantai, vertingi augaliniai aliejai ir kt. Koncentratas gali padėti odai atkurti drėgmės balansą, pamaitinti, padėti apsisaugoti nuo streso ir pažaidos iš aplinkos.


Koncentratus veido odai rekomenduojama naudoti nuolat, tačiau reikėtų daryti pertraukas. Svarbu pasirinkti priemonę, kuri tiktų jūsų odos tipui ir patenkintų individualius poreikius. Taip pat koncentratą veidui reikėtų įtraukti į odos priežiūros rutiną tais laikotarpiais, kai susiduriama su didesniais iššūkiais: stresu, temperatūrų kaita žiemą, ilgu buvimu saulėje ir pan.


Vitamino C koncentratas veidui

Vitaminas C yra galingas antioksidantas, itin naudingas odai. Juo praturtintas koncentratas padeda atkurti odos drėgmės pusiausvyrą, maitina ir atkuria odą. Taip pat vitaminas C itin svarbus odos apsauginio sluoksnio atkūrimui – jis padeda mūsų odai sėkmingai įveikti kasdienius iššūkius. Vitamino C koncentratas veidui yra puiki priemonė, siekiant užtikrinti visapusę odos priežiūrą.