Makiažo šepetėliai 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-6%
12,22 € 13,00 €
Šepetėlis Fake Bake Kabuki

12,22 € 13,00 € -6%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 43 prekių(-ės)
Makiažo šepetėliai

Šiandien dažna dailiosios lyties atstovės jau nebeįsivaizduoja savo kasdienybės be tokių kompaktinių produktų, kaip pudra, akių ar antakių šešėliai, skaistalai, bronzinė pudra ir t.t. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad kokybiškai bei tolygiai odą šias gaminiais padengti galima tik naudojant tinkamai parinktus kosmetinius šepetėlius. Tad makiažo šepetėliai yra svarbi kiekvienos moters grožio arsenalo dalis. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių tipų šepetėlių, kurių naudojimas makiažo kūrimą pavers maloniu, o svarbiausia – greitu ir patogiu kasdieniu ritualu.

Teptukai makiažo pagrindams tepti bei teptukai pudroms paskirstyti

Makiažo pagrindai bei pudros – priemonės, kurios maskuoja veido odos nelygumus bei suteikia jai pageidaujamą atspalvį. Vis dėlto, nepriekaištingą išvaizdą užtikrinti bus įmanoma tik tuo atveju, jei šios priemonėmis odą dengsite tik šiam tikslui skirtais teptukais. Štai, pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali tapti teptukas makiažo pagrindams tepti NR. 8310, kuriuo greitai bei patogiai kreminės konsistencijos priemones arba apvalus, įstrižos kreminės formos teptukas iš sintetinio pluošto, taip pat skirtas greitam bei tolygiam kreminės pudros paskirstymui. Jei jus domina natūralaus plauko gaminiai, puikiu pasirinkimu gali tapti kosmetinis apvalus teptukas iš ožkos plauko 436A ERDESA, skirtas pudrai tepti.

Teptukai šešėliams paskirstyti

Kad akys atskleistų visą savo grožį bei žavesį, jų vokus galima paryškinti šešėliais, tačiau estetiškiausias vaizdas bus išgautas tik tuomet, jei priemonė bus paskirstyta kokybiškai ir tolygiai. Tai padaryti bus nesunku, naudojant specialiai šiam tikslui sukurtus makiažo šepetėlius. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali tapti šepetėlis šešėliams 8034, kuris yra plokščias, tad priemonę paskirstyti bus ypač lengva. Pagaminta iš sabalo plauko, todėl kuriamas prabangos įspūdis. Dar vienas pasirinkimas – teptukas šešėliams 8037 – 4 mm diametro, apvalus. Taip pat pagamintas iš sabalo plauko.

Teptukai antakiams formuoti

Antakių formavimas taip pat yra vienas iš tų procesų, kuomet be kokybiško šepetėlio išsiversti dažniausiai nepavyksta. Tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali tapti teptukas antakiams formuoti 8005, kuris, beje, tinka ir blakstienų formavimui – atskirs vieną nuo kitos. Dar vienas gaminys – teptukas antakiams ir blakstienoms 8011, kuriuo lengvai bei patogiai sušukuosite net pačius nepaklusniausius antakius bei blakstienas. Pagaminta iš barsuko kailio.

Teptukai lūpoms

Tam, kad greitai, kokybiškai bei tolygiai paskirstytumėte lūpoms skirtus gaminius, verta naudoti plokščią uždaromą teptuką lūpoms 8010. Pagaminta iš sabalo plauko.

Verta investuoti ir į kosmetinių teptukų rinkinius

Pavienių teptukų, skirtų skaistalams, makiažo pagrindams, pudroms, šešėliams ir kitiems grožio gaminiams paskirstyti, įsigijimas gali tapti puikiu pasirinkimu tuo atveju, jei dažniausiai pasiribojate lengvu makiažu. Tačiau, jei dažnai kuriate vakarinius, ryškius, išskirtinius makiažus, tikrai verta investuoti ir į makiažo šepetėlių rinkinius. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali tapti kosmetinių šepetėlių rinkinys ERDESA nr. 9010, kuriame rasite net 22 teptukus, pagamintus iš aukštos kokybės ožkos, sabalo, voverės plauko ir sintetinio pluošto bei kietmedžio. Šepetėliai sudėti į stilingą ekologiškos odos dėklą. Dar vienas pasirinkimas – kosmetinių šepetėlių komplektas ERDESA nr. 9003, kuriame rasite 20 teptukų, pagamintų iš aukštos kokybės ožkos, sabalo, voverės plauko bei raudonmedžio. Teptukai taip pat sudėti į stilingą dėklą. Tokius teptukų rinkinius yra ypač patogu pasiimti su savimi vykstant į keliones – būsite tikros, kad gaminiai nepasimes ir visada turėsite visus teptukus, reikalingus bet kokio tipo makiažui sukurti.

Sprendimas, mėgstančioms maksimalų komfortą bei norinčioms taupyti laiką

Vis dėlto, taip pat nereikia pamiršti, kad daugkartinio naudojimo šepetėliai reikalauja kruopščios priežiūros – juos būtina reguliariai plauti, naudojant aukštos kokybės priemones, atsargiai išdžiovinti – tik tokiu atveju užtikrinsite higieniškumą. Vis dėlto, jei norisi išvengti nuolatinės šepetėlių priežiūros, verta rinktis vienkartinius šepetėlius.

Kodėl vertėtų pirkti internetu?

Šiuos ir kitus makiažo šepetėlius vertėtų pirkti internetu dėl įvairių priežasčių. Visų pirma – taupysite savo laiką, antra – pageidaujamų prekių įsigysite net neišeidamos iš savo namų, o trečia – mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų nuolat laukia akcijos bei itin patrauklios gaminių kainos.