Savaiminio įdegio kremai 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-10%
21,56 € 23,95 €
-10%
25,20 € 28,00 €
Rodoma 1 - 32 iš 72 prekių(-ės)
Savaiminio įdegio kremai

Norite nepriekaištingai atrodančio, žavinčio, kerinčio bei gundančio įdegio? Tokiu atveju iš tiesų verta rinktis savaiminio įdegio priemones, kurių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje. Tai – aukštos kokybės gaminiai, kurių naudojimas ne tik suteiks odai pageidaujamą atspalvį, bet ir ją puoselės, nes sudėtyje yra itin vertingų komponentų.

Savaiminio įdegio kremas veidui

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tos savaiminio įdegio priemonės, kurios tinka veidui, netiks kūnui, ir atvirkščiai, tačiau netrūksta tų, kurie šios rekomendacijos nesilaiko, o vėliau – nesidžiaugia rezultatu. Tad venkite šios klaidos ir atminkite, kad veidui tinka tik savaiminio įdegio priemonės, kurios ir yra skirtos šiai zonai. Puikiu pasirinkimu tampa miego įdegio lašeliai veidui ir dekoltė Sienna x Sleep Tanning drops, kuriuos taip paprasta naudoti, kad jie greitai taps kasdienės jūsų rutinos dalimi. Vos 1 – 2 lašelius reikia sumaišyti su jūsų pasirinkta naktine veido odos priežiūros priemones – emulsija, kremu ar losjonu bei kruopščiai ištepti veidą, o ryte jau bus galima džiaugtis puikiu įdegiu. Šis gaminys taip pat praturtintas ir vitaminu E, kokosų ir avokadų aliejais, todėl rūpestingai drėkina odą, didina kolageno kiekį joje bei užkerta kelią senėjimo procesams. Dar vienas puikus pasirinkimas – savaiminio įdegio priemonė veidui Fake Bake The Face Anti-ageing Self-tan Lotion with Matrixyl 3000, kuris tiks net ir turintiems itin jautrią odą. Gaminį geriausia naudoti vakare – ryte jau bus galima džiaugtis puikiu įdegiu, be to, kol jūs miegosite, Savaiminio įdegio priemonė veidui Fake Bake The Face Anti-ageing Self-tan Lotion with Matrixyl 3000 veiks kaip efektyvi kaukė prieš raukšlių atsiradimą, kadangi bus užtikrintas odos drėkinimas bei kolageno gamyba.

Savaiminio įdegio kremas kūnui

Kad jūsų kūnas įgautų taip pageidaujamą įdegį, verta rinktis būtent kūnui skirtus gaminius. Vienu iš jų gali tapti organiškos savaiminio įdegio servetėlės Vita Liberata Phenomenal Organic Tan Infused Cloths, kurialabai patogu naudoti tiek būnant namuose, tiek išvykus į kelionę. Žavingas įdegis išliks net iki 10 dienų, o oda bus palepinta sertifikuotais organiškais ekstraktais, pavyzdžiui: alavijų – drėkina bei maitina odą; ličių – valo bei balansuoja; granatų – skaistina ir užkerta kelią uždegimams; aviečių – suteikia elastingumo bei stangrumo. Dėmesio vertas pasirinkimas yra ir savaiminio įdegio purškiama priemonė SIENNA-X - Q10 SELF TAN TINTED MIST, kurios sudėtyje nėra parabenų bei sintetinių kvapiklių (tad net pati jautriausia oda nebus suerzinta), o įdegis susiformuos per 6 – 8 valandas. Tiesa, tai yra viena iš tų priemonių, kurią galite naudoti ir veido zonai.

Kuo tepsime?

Visgi nereikia pamiršti, kad savaiminio įdegio priemones svarbu paskirstyti itin tolygiai. Kad tai padaryti būtų lengviau, verta naudoti pirštinę savaiminiam įdegiui padengti Fake Bake Professional Mitt, kuri taip pat patikimai apsaugos jūsų delnus nuo ryškesnio įdegio. Ši pirštinė sėkmingai gali būti naudojama daug kartų, tereikia po naudojimo kruopščiai išplaukti vandeniu bei muilu.

Svarbu laikytis rekomendacijų

Visai nesvarbu, kurią iš šių priemonių pasirinksite, ant pakuotės rasite aiškias ir tikslias rekomendacijas, kaip naudoti priemonę. Šių rekomendacijų būtina laikytis, jei norite paties kokybiškiausio bei estetiškiausio efekto. Venkite tepti priemonę ant plaukų, paakių zonose. Taip pat svarbu paisyti ir laikymo sąlygų – tai padės užtikrinti, kad priemonė išlaikyti reikiamą tekstūrą ir bus tinkama naudoti ateityje.

Kodėl savaiminio įdegio priemones verta pirkti internetu?

Sprendimas pirkti savaiminio įdegio priemones internetu, padės sutaupyti daug laiko, išvengti papildomų rūpesčių, o svarbiausia – reguliariai vykdomos akcijos garantuos, kad kainos bus itin patrauklios.