Fotoepiliatoriai 

Rūšiuoti pagal
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių(-ės)
Fotoepiliatoriai

Kas yra fotoepiliatorius? Galime jį apibūdinti kaip nepageidaujamų plaukelių šalinimui skirtą prietaisą, kurio veikla grindžiama intensyvios pulsinės šviesos technologija, bet kalbant trumpai ir aiškiai – tai prietaisas, kuris taps neatsiejama Jūsų grožio procedūrų dalimi!

Fotoepiliatoriaus privalumai

Esminiai fotoepiliatoriaus privalumai yra sparta, neskausmingos procedūros ir ilgalaikis efektas.

· Sparta. Šviesos impulsu grįstas fotoepiliatoriaus veikimas leidžia vienu metu šalinti plaukelius nemažame odos plote, todėl procedūrai nereikės skirti daug laiko. Ar galite pagalvoti, jog viso kūno epiliacijai prireiks vos 20 minučių!

· Diskomforto nebuvimas. Jei plaukelių šalinimas asocijuojasi su skausmu ir kitu nemaloniu diskomfortu, tai skubėkite pirkti fotoepiliatoriaus – šis prietaisas leis mėgautis epiliacijos procedūra be jokios skausmo! Pamirškite skausmą, odos jautrumą ir pažeidimus, kurių paprastai neišvengiama plaukelius šalinant skustukais, vašku ar kitais alternatyviais būdais. Fotoepiliacijos procedūra maloniai nustebins jos metu juntama minimalia šiluma ir nepriekaištingu rezultatu.

· Ilgalaikis efektas. Pastarasis grįstas tuo, jog fotoepiliatorius nepageidaujamus plaukelius pašalina su šaknimis, todėl depiliaciją galėsite pamiršti tikrai ilgam. Ką pasakytumėte apie porą mėnesių?

· Kompaktiškumas. Šį aspektą taip pat verta priskirti prie prietaiso privalumų – nedidelis, kompaktiškas ir patogus fotoepiliatorius neužims daug vietos nei spintelėje ar lentynoje, nei kelioninėje rankinėje.

Nenuostabu, jog šiems prietaisams – geriausi moterų atsiliepimai ir liaupsės.

Fotoepiliatorius ar alternatyvūs plaukelių šalinimo būdai?

Fotoepiliatorius tikrai nurungia tokius tradicinius plaukelių šalinimo būdus kaip skutimas ar depiliacijai skirti kremai, losjonai, teikiantys tik trumpalaikį poveikį. Kodėl? Nes šių procedūrų metu pašalinama tik virš odos esanti plaukelių dalis, todėl jie netrunka ataugti. Fotoepiliatorius leis glotnia ir nepriekaištinga oda be nereikalingų plaukelių mėgautis net du mėnesius. Taip pat skutimas, kremai (net labai geri) neretai moterims dirgina odą, didina jautrumą, o fotoepiliatorius efektyviai apsaugo nuo šių šalutinių reiškinių.

Fotoepiliacija dažnai lyginama su nepageidaujamų plaukelių šalinimo lazeriu procedūra. Šiame kontekste taip pat verta pabrėžti kelis aspektus, nulemiančius svarstyklių pusę fotoepiliatoriaus naudai. Palyginti su plaukelių šalinimu lazeriu, fotoepiliacija bus neskausminga, trumpesnė procedūra, jos kaina mažesnė (prietaisu naudositės daug kartų), o atlikti plaukelių šalinimą fotoepiliatoriumi galėsite namuose jums patogiu metu.

Kokį fotoepiliatorių rinktis?

Siekiant įsigyti tokį prietaisą, kuris atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius, dar prieš pirkimo procesą tikslinga apsvarstyti kelis aspektus, padėsiančius nuspręsti, kurie fotoepiliatoriai geriausi Jums.

Maitinimo tipas. Pagal šį kriterijų fotoepiliatorius galime suskirstyti į dvi grupes: elektriniai ir akumuliatoriniai. Pastarieji bus kompaktiškesni, todėl patogesni, galės visur keliauti drauge su Jums – į kelionę, žygį gamtoje. Bene labiausiai šio tipo privalumai atsiskleidžia tada, kai prietaiso prireikia ten, kur nėra elektros lizdo. Alternatyva – elektrinis fotoepiliatorius. Jo privalumas tas, kad galėsite nevaržomai, neskubėdama mėgautis epiliacijos procedūra ir nesibaiminti, jog išsikraus akumuliatorius.

Šviesos paviršiaus plotas. Jis parodo, kokio dydžio odos paviršius yra veikiamas šviesos impulso vieno blyksnio metu. Šis skaičius lemia Jūsų procedūrų trukmę. Kuo šviesos plotas didesnis, tuo trumpiau truks epiliacijos procedūra.

Šviesos blykstės galingumas. Optimalu, jei šis skaičius bus apie 5J / cm2. Rekomenduojame šį kriterijų vertinti atsakingai, nes būtent netinkamas, per didelis blykstės galingumas suponuoja procedūros neefektyvumą, saugumo apribojimą, taip pat ir nudegimus.

Šviesos šaltinio modulis. Šis spektras labai reikšmingas, lemiantis ir gaminio kainą, ir tolesnes investicijas. Fotoepiliatorius, turintis mažą blyksnių skaičių, ne paslaptis, bus pigesnis, tad neretai tuo ir susigundoma, tačiau tikslinga įvertinti tai, kad šviesos modulį teks dažniau keisti ir ilgalaikėje perspektyvoje toks variantas bus kur kas brangesnis.

Kokybiški fotoepiliatoriai mūsų asortimente:

· šioje prekių kategorijoje – patikimų ir pripažinimą pelniusių gamintojų prekės: „Smoothskin“ fotoepiliatoriai ir „Panasonic“ epiliatoriai;

· aukštus kokybei keliamus reikalavimus atitinkantys, saugūs ir patikimi fotoepiliatoriai moterims, preciziškai besirūpinančioms savo oda ir išvaizda;

· stilingi, modernūs, naujausi fotoepiliatoriai, užtikrinantys sklandų naudojimąsi bei lūkesčius atitinkantį rezultatą;

· inovatyvūs, įspūdingą blyksnių skaičių turintys prietaisai;

· „Detect&Set“ – pažangi technologija, grįsta išmaniaisiais jutikliais, automatiškai parenkančiais optimaliausią veikimo režimą, atsižvelgiant į Jūsų odos atspalvį – garantuotas saugumas;

· mūsų fotoepiliatoriai saugūs naudoti ir kūnui, ir veidui, net itin jautrioms vietoms.

Kiek kainuoja fotoepiliatorius?

Fotoepiliatorių kaina svyruoja gana plačiame diapazone, nes priklauso nuo kelių kriterijų. Jai įtakos turi blyksnių skaičius, gamintojas, aprėpiamas plotas, inovatyvios technologijos ir kt. Mūsų fotoepiliatorių kainos startuoja nuo kiek daugiau kaip poros šimtų eurų. Tai labai patraukli kaina už aukštos kokybės, saugų naudoti ir puikų rezultatą garantuojantį inovatyvų plaukelių šalinimo prietaisą. Tiesa, norintiems mokėti dar pigiau verta sekti mūsų asortimentą, naujienas ir nepraleisti progos, kai taikoma akcija.

Kur pirkti fotoepiliatorių?

Jei nusprendėte palepinti save ir padovanoti šį tobulą grožio procedūrų pagalbininką, tuomet siūlome rinktis garbane.lt asortimente. Visi čia esantys naujausi fotoepiliatoriai garantuos geriausią nepageidaujamų plaukelių šalinimo patirtį. Pirkti internetu labai patogu, kadangi tai garantuoja Jūsų savarankiškumą ir leidžia pirkimo procesą planuoti bei vykdyti pagal individualius poreikius. Užsakytą fotoepiliatorių galėsite atsiimti mūsų biure Vilniuje, „Ogmios mieste“. Jei gyvenate ne Vilniuje ar negalite atvykti dėl kitų priežasčių, ne bėda – užsakytas prekes operatyviai ir sklandžiai pristatysime į visus miestus Lietuvoje, taip pat siunčiame ir į užsienį.

Plaukų džiovintuvas ar plaukų tiesintuvas - Garbane.lt parduodami įvairūs kokybiški plaukų priežiūros prietaisai, puikiomis kainomis!