Galvos odos šveitikliai 

Rūšiuoti pagal
-10%
29,69 € 32,99 €
-15%
33,15 € 39,00 €

Galvos odą valantis rinkinys PREVIA Purifying Kit

33,15 € 39,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
20,79 € 25,99 €
-10%
22,41 € 24,90 €
-20%
18,40 € 23,00 €

Šampūnas giluminiam plauko valymui Keune Care Clarify 1000ml

18,40 € 23,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-15%
21,41 € 25,19 €

Galvos KV-1 odos šveitiklis DERMARESCUE EXFOLIANT 0.0 100ml

21,41 € 25,19 € -15%
Sumažinta kaina!
-10%
16,20 € 18,00 €
-29%
56,80 € 80,00 €

Rinkinys probleminei galvos odai ICON DETOX (Galvos odos šveitiklis,

I.C.O.N. sukūrė DETOX liniją, kuri nuvalo suragėjusias ląsteles, riebalų rūgštis, chlorą, kalkių ir plaukų priemonių likučius. Padeda sureguliuoti riebalinių liaukų veiklą, sumažina plaukų slinkimą, sustiprina plaukus ir skatina naujų plaukų augimą.

56,80 € 80,00 € -29%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 24 iš 24 prekių(-ės)
Galvos odos šveitikliai

Galvos oda kiekvieną dieną susiduria su daugybe nešvarumų: tai įvairių plaukų formavimo priemonių likučiai, dulkės, lietus, riebalai ir kt. Įprastas šampūnas, kad ir koks geras jis bebūtų, negali pašalinti visų nešvarumų, todėl bent kartą per mėnesį rekomenduojamas galvos pilingas. Skaitykite toliau ir sužinosite, kas tai per procedūra, kuo ji naudinga ir koks galvos šveitiklis turėtų būti naudojamas.


Kuo naudingas galvos odos pilingas?

Galvos odos pilingas – tai valomoji procedūra, kurios metu naudojamas galvos šveitiklis. Tai speciali priemonė, skirta galvos odos priežiūrai ir valymui. Plaukų pilingas leidžia pašalinti įvairios kilmės nešvarumus: formavimo priemones, dulkes, riebalus ir kt. Švari galvos oda gali geriau pasisavinti deguonį ir vertingas medžiagas. Jei galvos odos šveitiklis turi ir kietų dalelių, procedūros metu atliekant masažą suaktyvinama kraujotaka, tad pagerėja plaukų aprūpinimas iš vidaus.


Pilingas galvos odai turi įvairiapusį poveikį. Visų pirma, pašalinami nešvarumai, negyvos ląstelės, subalansuojama odos riebalinių liaukų veikla. Tai padeda išspręsti tokias problemas kaip riebios pleiskanos, poreikis dažnai plauti galvą, sukritę ir susiriebalavę plaukai. Iš itin populiarių priemonių paminėtinas „Icon“ galvos odos pilingas, „Jungle fever silver mud“ – pilkojo molio galvos odos šveitiklis, kuris puikiai tiks riebiems plaukams.


Galvos plaukų pilingas – populiari procedūra, kurią galima atlikti tiek namuose, tiek ir grožio salone. Tačiau gerai pagalvokite: plaukų šveitiklis kainuoja gerokai pigiau nei procedūra specialisto kėdėje. Galvos pilingas kaina nėra pigi procedūra, bet namuose ją galite atlikti itin greitai ir paprastai.


Kaip naudojamas šveitiklis galvos odai?

Odos šveitiklis, skirtas skalpui, yra naudojamas labai paprastai – tarsi šampūnas. Išplaukite plaukus šampūnu, o tada įtrinkite nedidelį kiekį šveitiklio. Pirštų galais švelniai masažuokite galvos odą, o tada gausiai nuskalaukite vandeniu. Skalpo šveitiklis pagerina maistingų medžiagų iš kitų priemonių pasisavinimą, tad nepamirškite palepinti plaukų serumu ar kauke.


Po procedūros iš karto pajusite gaivos ir lengvumo jausmą, o plaukai atrodys gražiau. Netikite? Paieškos laukelyje įveskite „galvos odos pilingas atsiliepimai“ ir pamatysite savo akimis!


Galvos odos šveitikliai mūsų asortimente

Galvos odos pilingas kaina yra visiškai nebrangi procedūra, jei atliekate ją namuose, tačiau suteikia daug naudos. Plaukai bus gražesni, sveikesni ir stipresni. Šveitiklį galvos odai lengvai išsirinksite mūsų asortimente: riebiems plaukams puikiai tiks „Jungle fever“ molis arba „Jungle fever silver mud“ pilkojo molio galvos odos šveitiklis, atgaivins „Icon“ galvos pilingas ir kitos priemonės. Pasirūpinkite savo plaukų grožiu – perkant mūsų parduotuvėje tai padaryti itin paprasta!