Apimties suteikiantis nenuplaunamas kondicionierius KITOKO Leave-In Treatment 250ml
  • −15%
GB005828

KITOKO Apimties suteikiantis nenuplaunamas kondicionierius Leave-In Treatment 250ml

(0)
14,45 €
17,00 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

Kondicionierius skirtas dažnam naudojimui. Kitoko pažangios plaukų terapijos produktų sudėtyje yra natūralių Afrikos augalų ekstraktų, sumaniai parinktų chemijos specialistų dėl neįtikėtinų jauninančių ir drėkinančių savybių. Kiekvienoje sistemoje naudojamas unikalus derinys, užtikrinantis maksimalų reikalingų priemonių efektyvumą.

Šis kondicionierius praturtintas datulių, žaliosios arbatos, afrikinio tulpmedžio ekstraktų, sviestmedžio aliejaus, vitaminų A ir E, natūralus drėkinamasis faktorius (NMF) ir smektito molio, kurie pašalina nešvarumus ir suteikia apimties.

 

Šio kondicionieriaus pagrindinis ingridientas yra DATULĖ. Datulių vaisiai auga ant vienų iš seniausiai kultivuojamų palmių rūšių, kurios auginamos jau tūkstančius metų. Dėl didelio cukraus, baltymų, skaidulų, vitaminų ir mineralų kiekio datulių ekstraktas puikiai atgaivina plonus, silpnus plaukus ir suteikia jiems apimties.

Naudojant šį kondicionierių, plaukai tampa gyvybingi, šilko švelnumo ir lengvai tvarkomi. Sudėtyje yra spalvos neblukinanti formulė, todėl tinka dažytiems plaukams.

​Naudojimas. Purškite nedidelį kiekį ant drėgnų plaukų. Nenuskalaukite.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)