Dažanti ir maitinanti kaukė plaukams Compagnia del Colore Coloring and nourishing hair mask 250ml
  • −60%
GB550763

COMPAGNIA DEL COLORE Dažanti ir maitinanti kaukė plaukams Compagnia del Colore Coloring and nourishing hair mask 250ml Red, 250ml

(0)
7,52 €
18,80 €
Prekės šiuo metu neturime

Aprašymas

Atkuria tono intensyvumą matiniams, gyvybingumą praradusiems natūraliems, dažytiems plaukams ir sruogoms. Sudėtyje esantys anansų, papajų, mangų ir passifloros ekstraktai maitina, kondicionuoja ir suteikia plaukams švelnumo, palengvina plaukų iššukavimą, su tiesinančiu ir antistatiniu poveikiu. Mikropigmentų struktūra ir rūgštinis pH (3,5) laiduoja maksimalų įsigėrimą ir sukibimą. Formulėje esantis saulės filtras apsaugo nuo laisvųjų radikalų formavimosi ir padeda išlaikyti spalvą.

Naudojimas: ant šampūnu išplautų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų šukų pagalba tolygiai paskirstyti reikiamą kiekį kaukės, palaikyti 3-5 min., siekiant ryškesnio atspalvio – palaikyti 10-15 min., labai gerai nuplauti. Naudoti pirštines.

Svarbu: nepalieka apnašų; visi niuansai gali būti maišomi vieni su kitais, jei norite sukurti individualų ar specialų atspalvį. Idealiai tinka jauniems žmonėms, nes ši dažanti kaukė yra be amoniako ir oksidanto.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)