Filtruoti pagal
Kaina
Spalva
daugiau... mažiau
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

ELGON

Rasta 68 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 68 prekės(-ių)

Ko reikia, kad plaukai būtų gražūs, tvirti, sveiki? Žinoma, veiksnių yra labai daug – pradedant kokybišku ir pakankamu nakties miegu ir užbaigiant subalansuota mityba, tačiau visi sutiks, kad ypatingą vaidmenį vaidina ir plaukų priežiūros priemonės. Tad jas būtina rinktis ypač atsakingai. Ši užduotis tikrai nebus sunkiai įveikiama, jei iš karto atkreipsite dėmesį į gamintoją, galintį pasiūlyti aukštos kokybės gaminių, kurie buvo pagaminti rūpestingai atrinktas žaliavas bei modernias technologijas.

Priemonės plaukų valymui, atstatymui, stiprinimui, modeliavimui

Galima tik pasidžiaugti, kad šis gamintojas turi ką pasiūlyti bet kuriuo atveju. Visai nesvarbu, koks yra jūsų tikslas – norote tik efektyviai išplauti plaukus; juos suminkštinti ir sudrėkinti, o galbūt kuo ilgiau išsaugoti spalvą tinkamą priemonę rasite bet kuriuo atveju. Asortimentą sudaro šampūnai dažytiems ir nedažytiems plaukams; gilaus valymo šampūnai, valomieji kondicionieriai, minkštinantys bei drėkinantys kondicionieriai, plaukų dažai bei korektoriai, kaukės ir t.t.

Sudėtyje – vertingi bei prabangūs komponentai

Drąsiai galima teigti, kad Elgon produktai nebūtų tokie vertingi bei naudingi, jei jų sudėtyje nebūtų prabangių bei dėmesio vertų komponentų. Štai, pavyzdžiui, ekologiška kaukė dažytiems plaukams ELGON IMAGEA ABSOLUTE MASK yra praturtinta itin aukštos kokybės alyvuogių aliejumi, kuris giliai maitina bei drėkina plaukus, minkština, suteikia žvilgesio; o taip pat ir itin vertingu granatų ekstraktu, kuris pasižymi antioksidaciniu poveikiu bei padeda išsaugoti plaukų spalvą. Dar vienas gaminys – kondicionierius-kaukė su argano aliejumi Elgon Argan Supreme Conditionier, kuriame yra pantenolio, drėkinančio, maitinančio bei kondicionuojančio laukus; o taip pat ir argano aliejaus, kuris itin giliai drėkina plaukus, juos suminkština, užtikrina lengvesnį jų iššukavimą. Taip pat pasižymi antioksidaciniu poveikiu ir ilgina plauko gyvavimo laikotarpį.

Elgon gaminius pirkite internetu

Šiuos ir kitus gaminius, kitus savo laukų priežiūrai, verta pirkti internetu. Tai ne tik padės sutaupyti laiko, bet ir leis išvengti papildomų rūpesčių. Na, o nuolat vykstančios akcijos užtikrins, kad gaminių kainos bus ypač patrauklios. Tad plaukų grožį galite puoselėti saugiai, gretai, patogiai ir už tikrai protingą kainą.