Giliai valanti putojanti veido kaukė su ciberžole Purederm Deep Purifying Yellow O2 Bubble 25g
  • −20%
GB281655

Purederm Giliai valanti putojanti veido kaukė su ciberžole Deep Purifying Yellow O2 Bubble 25g

(0)
2,80 €
3,50 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

Intensyviai putojanti lakštinė kaukė pašalina nešvarumus, negyvas odos ląsteles ir riebalus, skaistina ir valo jūsų odą. Maitinančiu poveikiu pasižymintys ciberžolės milteliai pašalina odos nuovargį, o „Superfood 10“ kompleksas suteikia gyvybingumo ir energijos pavargusiai odai. Papajų ir cukranendrių ekstraktai natūraliai pašalina negyvas odos ląsteles ir skaistina jūsų odą.

   

„Superfood 10“ kompleksas: Saldieji migdolai, avižų branduoliai, sojų pupelės, mėlynės, apelsinai, lapiniai kopūstai, jogurtas, moliūgai, brokoliai, raudonieji ikrai. 

  

Naudojimas:

1. Prieš naudojimą patrinkite paketėlio paviršių, kad ingredientai gerai susimaišytų.

2. Išimkite ir išlankstykite kaukę. Dėkite kaukę ant sausos odos, pagal veido kontūrą.

3. Palikite kaukę 10–15 min. Nuimkite kaukę, kai deguonies burbuliukai pakankamai suputos.

4. Nuplaukite odą šiltu vandeniu.

Dėmesio: Nenaudokite ant paraudusių dėmių, spuogų, sudirgintos ar saulėje nudegusios odos. Nebenaudokite, jei naudojimo metu ar po jo oda parausta, ištinsta ar pradeda niežėti. Kreipkitės į gydytoją. Nenaudoti aplink akis. Patekus į akis, nuplauti vandeniu. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje Nenaudokite, jei oda yra jautri tvarsčiams, pleistrams ar nulupamoms kaukėms. Nelaikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose, aukštoje ar žemoje temperatūroje. Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)