Filtruoti pagal
Kaina
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

I.C.O.N.

Rasta 45 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 45 prekės(-ių)

I.C.O.N kosmetikos gamintojas – JAV kompanija. Visa I.C.O.N. produkcija yra patvirtinta ECO-TECH (technologijos siejamos su ekologija). Šiandien šio gamintojo produktai yra ypač palankiai vertinami įvairiose šalyse ir tai yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori rūpintis savo plaukų grožiu.

Rinkitės įvairios paskirties produktus

Jei norite užtikrinti efektyvią plaukų priežiūrą, vienos priemonės tikrai nepakaks. Tačiau apsiriboti tikrai nereikės – šis gamintojas siūlo itin didelį plaukų priežiūrai skirtų priemonių pasirinkimą. stiprinantį purškiklį; drėkinantį šampūną; antioksidacinį šampūną; plaukų formavimo priemonę su apsauga nuo saulės; detoksikuojantį odos galvos šveitiklį ir t.t. Priemonės skirtos tiek kasdienei priežiūrai užtikrinti, tiek įvairioms plaukų problemoms spręsti.

Plaukų priežiūros rinkiniai – taupantiems laiką

Jei esate vienas iš tų, kuriam ne tik svarbu užtikrinti puikią plaukų priežiūrą, bet ir norite sutaupyti laiko, puikiu pasirinkimu gali tapti palukų priežiūros rinkiniai. Štai, pavyzdžiui, jei turite probleminę galvos odą, puikiu pasirinkimu gali tapti rinkinys I.C.O.N Detox, kurį sudaro galvos odos šveitiklis, šampūnas bei kondicionierius. Naudodami šiame rinkinyje esančias priemones, ne tik efektyviai (o tuo pat metu ir švelniai) pašalinsite suragėjusią galvos odą, bet ir bus pašalintos pleiskanos, stimuliuojama kraujotaka; geriau įsisavinami naudingieji šampūne bei kondicionieriuje esantys komponentai, skatinamas plaukų augimas. Na, o turintiems ypač nualintus bei pažeistus plaukus, verta atkreipti dėmesį į rinkinį I.C.O.N. Ecoplex, kurį sudaro šampūnas bei kaukė. Šios priemonės ne tik efektyviai pašalins nešvarumus, bet ir atstatys plauką ik pat šerdies; pagerins jungčių vientisumą, plaukai bus glotnūs, stiprūs, nelūžinės. Viename rinkinyje rasdami priemones, kurios reikia tam tikroms plaukų problemoms išspręsti, sutaupysite daug laiko bei išvengsite papildomų apsipirkimų.

Aukšta kokybė – garantuota

Aukštą šių produktų kokybę garantuoja atsakingas gamintojo požiūris į savo veiklą. Faktai kalba patys už save – I.C.O.N. produktai yra sertifikuoti kaip neturintys savo sudėtyje sulfato ir parabenų, tinkantys veganams, draugiški aplinkai, saugantys plaukų spalvą, turintys antioksidantų ir vitaminų A, C, E. Taigi, puikai tinka ir tiems žmonėms, kurie yra linkę į alergijas ar turi itin jautrią galvos odą. Visa plaukų priežiūros kosmetika orientuota į plaukų bei galvos odos, plauko svogūnėlio gydymą, atstatymą.

I.C.O.N. gaminius galite įsigyti internetu

Svajojantiems apie greitą bei patogų šių gaminių įsigijimą. verta juos pirkti internetu. Be to, tokiu atveju jūsų lauks ir patrauklios akcijos, dėl kurių patikusius gaminius galėsite įsigyti pigiau.