Daugkartinė kaukė odai aplink akis su šaldomuoju poveikiu Incarose My Eyes CRIO MASK

EYCRM

9,45 €

10,50 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

Kaukė susideda iš daugybės mini kapsulių su ypatingu Krio geliu, kuris ilgai išsaugo savo sukauptą šaltį. Kaukė gerina mikrocirkuliaciją, mažina nuovargio jausmą akyse, ramina, mažina patinimus ir tamsius ratilus. Suteikia gaivumo ir vėsumo jausmą.

 

Naudojimas: Prieš naudojant patalpinti į šaldytuvą arba šaldiklį mažiausiai vienai valandai. Užsidėkite kaukę ant akių ir laikykite 15-20 minučių. Kaukė gali būti naudojama kelis kartus. Po kiekvieno naudojimo nuplauti šiltu vandeniu su švelniu muilu.

 

 

Dėmesio! Jeigu pažeidus kapsules jų turinys pateko į akis arba ant odos, nedelsiant praplauti dideliu kiekiu vandens. Jeigu atsitiktinai prarijote kapsulę, reikia išgerti daug vandens ir sukelti vėmimą, esant būtinybei kreiptis į gydytoją. Turint su kraujotaka susijusių problemų arba esant dideliam jautrumui šalčiui – prieš naudojant kaukę pasikonsultuokite su gydytoju.

 

Tik išoriniam naudojimui. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Produktas – ne žaislas. Laikyti vėsioje sausoje, gerai vėdinamoje vietoje, toli nuo šilumos šaltinių.

Specifikacijos

Odos tipas Visiems odos tipams
Odos poreikiai Gyvibingumo atstatymas

Susiję produktai