I.C.O.N. Plaukų kondicionierius šalinantis nepageidaujamą gelsvą atspalvį PURE LIGHT Tonning

30,60 €

34,00 €Aprašymas

Sukurtas turintiems šviesius ar balintus plaukus, nesvarbu, ar jie dažyti, ar natūralūs, pavyzdžiui, šviesios, platinos, sidabro/pilkos, baltos ar pastelinės spalvos. Taip pat turintiems nepageidaujamą žalvarinį atspalvį. Jei Jūsų plaukai yra balinti ir norite pašalinti nepageidaujamus geltonus ir žalvarinius atspalvius, išbandykite PURE LIGHT šampūną bei kondicionierių.
Bananų vaisių ekstraktas - Šis lapų ekstraktas, kuriame gausu magnio ir kalio, apsaugo plaukus ir skatina plaukų augimą. Pasižymi raminančiomis, minkštinančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, todėl plaukai tampa žvilgantys ir paklusnūs. 

  • Bolivinė balanda - joje gausu aminorūgščių, kurios skatina medžiagų skverbimąsi į plaukus ir galvos odą, atsato blizgesį ir drėgmę.
  • Amino rūgščių kompleksas - atstato plaukų struktūrą ir elastingumą.
  • Bananų vaisių ekstraktas - Šis lapų ekstraktas, kuriame gausu magnio ir kalio, apsaugo plaukus ir skatina plaukų augimą. Pasižymi raminančiomis, minkštinančiomis ir drėkinančiomis savybėmis, todėl plaukai tampa žvilgantys ir paklusnūs.

Veikliosios medžiagos: Ryžių baltymai. Jojobos aliejai.   Rusvieji dumbliai. A, C, E  vitaminai.  Kvinoja

   

PURE LIGHT sudėties ingredientai yra subalansuoti su pigmentų mišiniu; tobula skaidri (vaivorykštinė) violetinė pašalina nepageidaujamus geltonus ir žalvarinius atspalvius. Profesionaliam naudojimui Pure Light kondicionierių rekomenduojama laikyti 5 – 20 minučių ant plaukų, atsižvelgiant į spalvos geltonumą. Pure Light linija pritaikyta naudoti ir namuose. Norint atgaivinti (ATNAUJINTI) spalvą, plaunant plaukus, palikite produktą 2 – 5 minutes veikti.

   

Ši kondicionuojanti procedūra suteikia papildomą apsaugą plaukams tonavimo metu.

Naudojimas

Ant gerai šampūnu išplautų ir nusausintų rankšluosčiu plaukų nedidelį kondicionieriaus kiekį ištrinkite tarp delnų. Kruopščiai iššukuokite nuo šaknų iki galiukų leisdami kondicionieriui tolygiai veikti per visą plauką. Palaikykite 2 – 5 minutes. Gerai išskalaukite. Jei išgautas tonas per daug violetinis, sumažinkite Pure Light produktų naudojimą iki kas antro arba trečio plovimo.

Susiję produktai