Stiprios fiksacijos gelis garbanų formavimui ELGON AFFIXX 88 Curly Look, 200 ml

2.7/5 (15)

8053264511715

11,18 €

14,90 €


Aprašymas

Stiprios fiksacijos purškiamas gelis efektyviai formuoja bangas ir garbanas, kurios išsilaiko daugiau kaip 48-ias valandas. Idealiai tinka formuoti garbanotus, nepaklusnius ar tiesius plaukus. Užtikrina ilgai išliekančią šukuoseną. Intensyviai drėkina, kondicionuoja, užpildo ir lygina pažeistus plaukus, suteikia minkštumo ir žvilgesio. Apsaugo plaukus nuo karščio, plaukų pūtimosi esant drėgnoms oro sąlygoms, žalingo aplinkos veiksnių poveikio ir plaukų spalvą nuo blukimo. Neapsunkina, nesuriebaluoja plaukų ir nepalieka jokių likučių. Be silikonų, SLS, SLES, dirbtinių dažiklių, druskų.

 

Vertingi aktyvūs ingredientai:

  • UV filtras – veikia kaip barjeras, apsaugo plaukus ir plaukų spalvą nuo blukimo ir žalingo saulės poveikio;
  • filmogeninių ir fiksacinių medžiagų mišinys – pasižymi skirtingo lygio plaukų lankstumą suteikiančia savybe ir kontroliuoja purškiamo gelio fiksavimo galią;
  • polimerinis kondicionierius – suteikia plaukams tūrio ir apimties, apgaubia kiekvieną plauką apsaugine plėvele. Pagerina tiek šlapių, tiek sausų plaukų šukavimą ir sumažina elektrostatinį krūvį;
  • „Soyactiv®“ kompleksas – patentuota formulė, kurios pagrindą sudaro hidrolizuoti sojos baltymai, gausūs kalciu, kaliu, geležimi, vitaminu E ir 9-iomis būtinosiomis aminorūgštimis. Baltymai, suskaidyti į mažesnes aminorūgščių grandis, prilimpa prie plaukų kamieno ir palaipsniui įsiskverbia į giliuosius plaukų sluoksnius. Stiprina, atkuria ir užpildo plaukų pluoštą, drėkina ir išlaiko drėgmę, apsaugo nuo žalingo aplinkos veiksnių poveikio ir suteikia žvilgesio.

  

Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakti. Purkšti į delnus ir reikiamą produkto kiekį tolygiai paskirstyti ant drėgnų plaukų. Plaukus džiovinti difuzoriumi. Natūralioms, švelnioms garbanoms – po džiovinimo pasklaidyti gabanas rankomis, pašalinant bet kokį standumą. Norint atkurti natūralias garbanas – naudoti ant sausų plaukų. Norint sugarbanoti tiesius plaukus – naudoti didesnį kiekį priemonės.

 

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis – nedelsiant išskalauti dideliu kiekiu vandens. Produktą naudoti tik rekomenduojamu būdu.

 

Patikrinta dermatologų. Pagaminta Italijoje.

Susiję produktai

-10%
9,40 € 10,45 €
Stiprios fiksacijos formuojamasis plaukų gelis Indola Indola Texture

Strong gel

9,40 € 10,45 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
9,87 € 10,97 €
Garbanų kremas Indola Setting Curl cream 200ml

Curl cream

9,87 € 10,97 € -10%
Sumažinta kaina!
-15%
24,65 € 29,00 €
Garbanų kremas I.C.O.N. India Curl Cream 150 ml

Curl Cream

24,65 € 29,00 € -15%
Sumažinta kaina!