Kūdikio nosies gleivių aspiratorius Nosefrida Baby Nasal Aspirator 1vnt

NOSEFRIDA

GB977593

4,80 €

8,00 €Aprašymas

Nosefrida® - tai vaikiškas daugkartinio naudojimo nazalinis aspiratorius, sukurtas kartu su otorinolaringologais ir pediatrais patogiam ir saugiam gleivių pašalinimui iš kūdikio nosies. Aspiratorius susideda iš vamzdelio su dangteliu į kurį surenkamos gleivės ir atsiurbiančio kateterio su raudonu kandikliu gale. Ant dangtelio pritvirtintas higieninis filtras, kuris apsaugo nuo gleivių ir bakterijų patekimą procedūros metu. 

  
Naudojimo instrukcija ir priežiūros patarimai:

Paguldykite kūdikį ant nugaros(vystymo stalo ar ant lovos). Galima pasodinti kūdikį, užfiksuojant jo rankas. Paimkite į burną raudoną kandiklį Nosefrida® ir įstatykite vamzdelio noselę į kūdikio šnervę. Kita ranka užtikrinkite stabilią kūdikio galvos poziciją.
Vykdykite atsiurbimą. Jeigu gleivės tirštos ar su plutele, prieš procedūrą įlašinkite fiziologinio tirpalo į kūdikio noselę. 


SVARBU: Aspiratorių Nosefrida® galima naudoti tiktai gleivių pašalinimui iš kūdikio nosies.
Nėra skirtas apdoroti ausis ar gerklę.
Nosefrida® - tai ne žaislas. Laikykite visas aspiratoriaus dalis vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jokiu būdu neprijunkite Nosefrida® prie mechaninių ar kitų aspiratorių arba bet kokių įtaisų. Neįpūskite oro per raudoną kandiklį, kai vamzdelis yra kūdikio šnervėje. Higieniniai Nosefrida® filtrai visiškai apsaugo nuo procedūrą vykdančio žmogaus užkrėtimo galimybės. Nepamirškite, kad būtina keisti filtrą kaskart po Nosefrida® nazalinio aspiratoriaus naudojimo.


Susiję produktai

-20%
13,59 € 16,99 €
Turime

Salcura Maitinamasis odos purškiklis vaikams Nourishing spray Bioskin

13,59 € 16,99 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
11,19 € 13,99 €
Turime

Salcura Vonios pienelis vaikams Bioskin Junior Bath Milk 200 ml

11,19 € 13,99 € -20%
Sumažinta kaina!
-20%
10,39 € 12,99 €
Turime

Salcura Atstatomasis odos kremas vaikams Bioskin Junior Outbreak Rescue

10,39 € 12,99 € -20%
Sumažinta kaina!