Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Išvalyti filtrus
Filter

Pedikiūro priemonės

Rasta 14 prekės(-ių).

Rodoma 1-14 iš 14 prekės(-ių)

Pedikiūras – tik viena iš daugelio procedūrų, kurią atliekame, siekdami estetiškos išvaizdos. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad net ir namų sąlygomis galite pasidaryti nepriekaištingą pedikiūrą, jei tik pasirinksite aukštos kokybės priemones. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Į ką pravartu atkreipti dėmesį?

Jei mėgstate ekonomiškus pasirinkimus, puikiu sprendimu gali tapti manikiūro – pedikiūro rinkiniai. Renkantis tokį rinkinį, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokie elementai jį sudaro. Štai, pavyzdžiui, profesionalus manikiūro ir pedikiūro rinkinys Revlon ULTIMATE GLAM MANICURE SET yra sudarytas iš 12 esė (7 yra skirtos manikiūrui bei 5 pedikiūrui). Na, o galingoskintamos greičio pavaros nuo 3000 iki 18000 aps./min., užtikrina aukščiausią tikslumą ir profesionalius rezultatus.

Profesionalų manikiūro ir pedikiūro rinkinį REVLON Style & Dry Manicure Set sudaro 12 antgalių; skirtingo grūdėtumo safyro diskai; safyro cilindras; cilindrinė bei smaili frezos; safyrinė nuospaudų dildė. Tad atsakingai įvertinkite, kuris rinkinys gali išpildyti jūsų lūkesčius.

Rinkinius sudarantys elementai yra patalpinti į stilingas bei tvirtas dėžutes. Jos ne tik papuoš jūsų vonios kambarį, bet ir garantuos, kad nei viena sudedamoji dalis nepasimes. Ypač patogu pasiimti su savimi į kelionę.

Kodėl pedikiūro priemonės turėtų būti perkamos internetu?

Šios ir kitos profesionalios pedikiūro priemonės turėtų būti perkamos internetu. Sprendimas pirkti šiuo būdu, turi puikių privalumų. Visų pirma, jūs galėsite išvengti nuobodžių kelionių į prekybos vietą ir iš jos, tad daugiau laiko galėsite skirti grožio bei higienos procedūroms. Išsamūs rinkinių aprašymai bei atsiliepimai taps puikiais informacijos šaltiniais, dėl kurių bus kur kas lengviau nuspręsti, kuriam rinkiniui teikti pirmenybę. Na, ir, žinoma, internetinėje parduotuvėje jūsų laukia akcijos. Būtent jos ir yra ta priežastis, dėl kurios geros kainos virsta geriausiomis.

Profesionalios pedikiūro priemonės užtikrina, kad procedūrą namuose atliksite lengvai bei greitai, o jūsų kojos bei pėdos atrodys taip, tarsi būtumėte ką tik iš salono.