TIMEXPERT WHITE Pigmentines dėmes blukinantis koncentratas 15 ml
 • −10%
 • Išparduota
GB734350

Germaine de Capuccini Pigmentines dėmes blukinantis koncentratas TIMEXPERT WHITE 15ml

(0)
46,98 €
52,20 €

Aprašymas

Germaine de Capuccini intensyvaus veikimo priemonė skirta ryškioms, labiausiai matomoms pigmentinėms dėmėms šviesinti. Koreguojantis Melanolight Process veikimas sumažina pigmentinių dėmių ryškumą ir intensyvumą.

Naudojimas: Tepkite vakare tik lokaliai ant pigmentinių dėmių. Galima naudoti ant veido, kaklo ir dekolte ar rankų srities esančioms pigmentinėms dėmėms naikinti. Po koncentrato naudojimo būtinai naudokite kremąTIMEXPERT WHITE su apsuga nuo saulės SPF20. Geresniam efektui odos valymui naudokite TIMEXPERT WHITE valantį pienelį, ryte naudokite TIMEXPERT WHITE dėmes koreguojantį serumą ir TIMEXPERT WHITE kremą.

Patikrintas dermatologų.

Veikliosios medžiagos

 • Vitaminas C (VC-IP)
  Tai vitamino C junginys, apsaugantis jį nuo oksidacijos ir neigiamo aplinkos poveikio. Patekęs į gilesnius odos sluoksnius, jis atlaisvina vitaminą C. Antioksidantas, šviesina ir skaistina odą, skatina jos atsinaujinimą.
 • Saldymedžio ekstraktas
  Pasižymi stipriu prieuždegiminiu, antimikrobiniu, antioksidaciniu bei odos sudirgimą mažinančiu poveikiu. Slopina fermento, aktyvuojančio malanino gamybą, aktyvumą, todėl apsaugo nuo pigmentinių dėmių susidarymo.
 • Saulutės ekstraktas
  Slopina fermentą, skatinantį pigmentacijos procesus, apsaugo nuo pigmentinių dėmių, šviesina odą. Savo poveikiu prilyginamas tokioms stiprioms cheminėms medžiagoms kaip hidrokinonas ir arbutinas, tik skirtingai nuo jų, nekenkia odai.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)