Schwarzkopf Professional Tonuojantys plaukų dažai IGORA Vibrance Muted Desert
  • −30%
  • Naujiena
GB767132

Schwarzkopf Professional Tonuojantys plaukų dažai IGORA Vibrance Muted Desert 60ml 7-24,

(0)
8,33 €
11,90 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance Muted Desert – profesionalūs plaukų dažai, kurių atspalvių paletė išsiskiria ramiu, prigesinto dykumos peizažo atspalviais, neutraliais ir šaltais žemės tonais. Tai elegantiški smėlio ir švelni pilki atspalviai, kurie specialiai skukurti kovai su nepageidaujamu geltonu atspalviu.

  • Prigesinta šviesa – tai viliojantis, švelnus pilkšvas 9–24 ir 7–24 atspalvis. Šaltas ir elegantiškas spalvų rezultatas.
  • Prigesinti šešėliai – 9–42 ir 7–42 tai išskirtiniai ir šalti smėlio atspalviai sukuriantys prislopintą, rafinuotą ir elegantišką tamsią spalvą.

Schwarzkopf Professional IGORA Vibrance Muted Desert – drėkinamieji, pusiau ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako. Skystos formulės plaukų dažai gali būti maišomi siekiant išgauti gelinę ar kreminę tekstūrą, priklausomai nuo dažymi technikos ar norimo spalvos rezultato (dažymi ir tonavimo, tonavimo, plaukų šviesinimo, pastelinio tonavimo, spalvos neutralizavimo, tamsinimo).

Tai pusiau ilgalaikiai plaukų dažai, kurie išlieka iki 25 galvos trinkimų. Švelni plaukų dažų formulė apsaugo plaukus dažymo metu, suteikia spindesio, iki 70 % padengia žilus plaukus. Priemonę paprasta naudoti ir gali būti maišoma su visais „Igora Royal“ atspalviais. Sudėtyje esantis Aquaxyl ™ kompleksas stabilizuoja vidinį plaukų drėgmės lygį dažymo metu, tai suteikdamas tolygų spalvos rezultatą, apsaugo nuo plaukų lūžinėjimo ir išlygina jo paviršių gyvybingam ir spindinčiam rezultatui.

Naudojimas

Plaukų dažus sumaišykite su norimo stiprumo oksidacine emulsija. Palaikykite priemonę. Priemonės veikimo laikas 5-20 minučių. Nuskalaukite šiltu vandeniu. Siekiant ilgiau išlaikyti spalvą, naudokite BC Bonacure Color Freeze priežiūros priemonių liniją. Maišymo santykis nurodytas ant produkto pakuotės.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)