Filtruoti pagal
Kaina
Talpa
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

SKIN1004

Rasta 36 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 36 prekės(-ių)

SKIN1004 yra Pietų Korėjos kosmetikos prekinis ženklas, specializuojantis natūralių fermentuotų ingredientų ir natūralaus šikšnosparnio ekstrakto naudojime odos priežiūros produktuose. Šis prekinis ženklas išsiskiria savo įsipareigojimu naudoti natūralius ir švarius ingredientus, siekiant suteikti odos sveikatą ir grožį.

SKIN1004 misija yra teikti efektyvias ir natūralias odos priežiūros priemones, kurios padeda pagerinti odos būklę ir išvaizdą. Įmonė siekia sukurti produktus, kurie atitiktų aukštus kokybės standartus ir būtų prieinami kiekvienam vartotojui, kuris siekia sveikos ir spindinčios odos.

  • Natūralūs Ingredientai: SKIN1004 naudoja natūralius fermentuotus ingredientus ir šikšnosparnio ekstraktą, kurie yra pažįstami dėl savo maitinimo ir odą stiprinančių savybių.
  • Fermentacijos Technologija: Fermentuoti ingredientai padeda geriau absorbuoti odą ir suteikia jai gyvybingumo bei švytėjimo.
  • Produktų Asortimentas: Įmonė siūlo įvairias odos priežiūros priemones, įskaitant tonikus, serumus, kaukes ir kt., kurie skirti įvairiems odos tipams ir poreikiams.
  • Kokybė ir Efektyvumas: SKIN1004 produktai pasižymi aukšta kokybe ir efektyvumu, kuris padeda atstatyti odą ir pagerinti jos išvaizdą.