Soliariumo kremas su bronzantais Australian Gold On the Prowl 250 ml

054402270882

Soliariumo kremas

Smulkiau

60,00 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

Ieškote tobulo kremo, kuris Jums suteiks viską, ko Jūs trokštate? Jūs jį radote! Išskirtinis ir dominuojantis Mahakanni ekstraktas, įeinantis į Fierce Color™ kompleksą, kurį papildo natūralųs bronzantai su DHA, suteiks Jūsų odai ilgai išliekančią ir itin tolygią spalvą.

Egzotinių laukinių uogų mišinys suteikia intensyvų odos drėkinimą, atkurs ir apsaugos odą nuo žalingo aplinkos poveikio. ColorGuard™ technologija apsaugos jūsų odos piešinius nuo išblukimo.

Specialios medžiagos lygina odos paviršių, kad oda spindėtų, o įdegis būtų dar tolygesnis. Įgykite pasitikėjimo ir žavėkite aplinkinius itin tamsia odos spalva ir šiuo Saldžios vilionės (“Sweet seduction”) aromatu.

  

Immediate Bronzers greito veikimo bronzantai, bronzinė spalva išlieka 1-2 dienas. Po naudojimo nusišluostykite rankas.

 

Delayed Bronzers atidėto veikimo bronzantai, poveikis pastebimas per 8-24 valandas ir matomas 4-7 dienas. po naudojimo nusiplaukite rankas.

 

Tan Activating Bronzers įdegį aktyvinantys bronzantai, revoliucinis mišinys, skatinantis melanino sintezę, suteikiantis natūralų, tamsiausią bronzinį įdegį. 

 

TanFresh padeda neutralizuoti kvapus, atsiradusius po deginimosi.

 

Naudojimas: Tepkite kremu odą prieš deginimosi procedūras. 

 

Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui, venkite patekimo į akis ir saugokite nuo vaikų. Neturi UV filtrų ir neapsaugo nuo nudegimų. Per ilgas deginimasis didina  riziką susirgti odos vėžiu, oda greičiau sensta. Nenaudoti  jei pasireiškia alerginė reakcija.

Specifikacijos

Bronzantų kiekis 20

Susiję produktai

-10%
25,20 € 28,00 €
Soliariumo kremas Australian Gold Sinfully Black 15X 250 ml

Losjonas deginimuisi soliariume

25,20 € 28,00 € -10%
Sumažinta kaina!