Filtruoti pagal
Kaina
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

STYX

Rasta 86 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 86 prekės(-ių)

Nei vienas iš mūsų negalime įsivaizduoti kasdienybės, be kūno priežiūros priemonių. Tačiau taip pat ne paslaptis, kad jų gamintojams keliame daug įvairių reikalavimų. Tarp itin dažnai keliamų galima išgirsti tokius variantus, kaip: natūralumas, efektyvumas, kokybė, saugumas. Taigi, jei ir jūs esate vienas iš tų, kuris produkcijai kelia būtent tokius reikalavimus, galite būti tikri, kad Styx gaminiai pateisins jūsų lūkesčius.

Susipažinkite su pagrindiniais raktiniais žodžiais, kurie apibūdina šio gamintojo požiūrį, vertybes, ir sužinokite, kaip visa tai atsispindi jų kūriniuose:

• natūralumas – visi produktai gaminami iš natūralių medžiagų. Jų sudėtyje nėra cheminių konservantų;

• efektyvumas – laiko patikrinti ir kelių kartų išmėginti, nuolatos tobulinami receptai kaip vertinga šeimos relikvija perduodami į jūsų rankas;

• kokybė – siekiant išsaugoti vertingus natūralių kosmetikos komponentų vitaminus, mineralines medžiagas ir eterinių aliejų kvapus, jie tirpinami vakuuminiu būdu. Šios technologijos dėka išsaugomos natūralių komponentų vertingosios medžiagos;

• saugumas – dermatologiškai patikrinta. Mikrobiologiniai tyrimai garantuoja visišką sterilumą.

Geriausios gamtos dovanos Styx gaminiuose

Niekas kitas mūsų negali apdovanoti taip, kaip tai daro gamta. Tad Styx gaminiuose galime rasti vertingiausias jos dovanas. Štai, pavyzdžiui, pipirmėtės maloniai atpalaiduos įtemptus raumenis; kokosai maloniai sudrėkins odą; o mangai – suteiks pasakiško minkštumo ir leis suprasti, ką reiškia nuolat besitęsianti vasara.

Tobulam masažui reikia visai nedaug...

Puikiai visi žinome, koks puikus sprendimas yra masažas – jis atpalaiduoja, teigiamai veikia tiek fizinė, tiek emocinę būklę. Tačiau neturintieji laiko vykti pas profesionalų specialistą, turėtų žinoti, kad geram masažui reikia visai nedaug. Pakaks įsigyti kruopščiai pagamintų priemonių ir tobulą masažą atliks ir jūsų antroji pusė. Puikiai tam tiks itin prabangios Styx masažo putos, kurios yra praturtintos kakavos bei taukmedžio sviestu bei alyvuogių aliejumi. Taigi, galite tikėtis ne tik itin malonių pojūčių viso masažo metu, bet ir puikaus rezultato – stangrios, lygios bei švelnios liesti odos.

Kodėl Styx gaminius verta pirkti internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šiuos ir kitus Styx produktus turėtumėte įsigyti internetu. Gaminių pasirinkimas – nemažas, todėl be skubos galėsite pasidomėti, kuo galėtų būti naudinga viena ar kita prekė. Išvengsite nuobodžios kelionės į prekybos vietą ir laukimo eilėje. Na, ir, žinoma, negali būti pamirštamos ir akcijos – jos rengiamos taip dažnai, kad ypač patrauklios kainos jau tapo realybe.