Plaukų šepečiai ir šukos  

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-10%
10,80 € 12,00 €
Keramikinis šepetys plaukų džiovinimui BaByliss PRO 52mm

10,80 € 12,00 € -10%
Sumažinta kaina!
-5%
15,20 € 16,00 €
Plaukų šepetys MilanoBrush Quick Dry

15,20 € 16,00 € -5%
Sumažinta kaina!
-20%
11,20 € 14,00 €
Šepetys plaukams su nailono spygliukais OSOM Professional

Tinkamas plaukų džiovinimui.  Atsparus karščiui.

11,20 € 14,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-15%
17,00 € 20,00 €
Plaukų šepetys HH Simonsen Wonder Brush Moonlight Chrome

17,00 € 20,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
17,00 € 20,00 €
Plaukų šepetys HH Simonsen Wonder Brush Chrome Crush

17,00 € 20,00 € -15%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 123 prekių(-ės)
Plaukų šepečiai ir šukos

Ar žinote, jog plaukų būklė ir išvaizda priklauso ne tik nuo šampūno, kondicionieriaus, aliejaus bei kitų naudojamų priemonių? Didelę įtaką plaukų išvaizdai turi ir tai, kuo juos šukuojate. Tad išsirinkti šukas ar šepetį nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti. Tačiau atradus idealią plaukų šukavimo priemonę džiaugsitės lengva jų priežiūra bei tobula išvaizda.

Šepečiai ir šukos plaukams mūsų asortimente

· labai didelė plaukų šepečių ir šukų įvairovė: skirtingos spalvos, formos, kiti dizaino aspektai;

· įprasti, džiovinimo, vėlimo, vaikiški, kelioniniai, šepečiai-raktų pakabukai ir kt.

· mūsų plaukų šukos ir šepečiai yra tik patikimų ir aukštas pozicijas rinkoje pelniusių gamintojų – rinkitės „Cala“, „Tangle Teezer“, „Wet Brush“ ir kt.;

· šepečiai ir šukos plaukams pagaminti iš kokybiškų, patvarių medžiagų, tad ilgalaikėje perspektyvoje puikiai atliks savo funkciją ir išlaikys reprezentatyvią išvaizdą;

· natūralios medžiagos, naudojamos šepečių gamybai, leidžia užtikrinti maksimalų plaukų puoselėjimą – itin populiarūs šepečiai su natūraliais šereliais.

Kas svarbu renkantis plaukų šukavimo priemones?

Labai svarbu plaukų šepetį ir šukas pasirinkti tinkamai, nes prastos kokybės, netinkamos šukavimo priemonės ne tik apsunkins patį šukavimo procesą, bet gali paskatinti plaukų lūžinėjimą, pažeisti plauko struktūrą, neigiamai veikti, dirginti galvos odą. Rinkdamiesi plaukų šepetį ar šukas vertinkite kelis aspektus: plaukų tipą, šepečio ar šukų paskirtį, iš ko pagamintos šukavimo priemonės.

Kalbant apie medžiagas, kurios naudojamos šepečių ir šukų gamybai, tai rekomenduotume prioritetą teikti kokybiškoms medžiagoms, pavyzdžiui, nailonui, medžiui, šepečiams su natūraliais šereliais. Apie jas atsiliepimai puikūs. Tokie plaukų šepečiai užtikrins lengvesnį plaukų iššukavimą, leis išvengti elektrinimosi, plaukai kur kas mažiau lūžinės. Nors tokių priemonių kaina kiek aukštesnė, tačiau privalumai ją visiškai pateisina.

Rinkdamiesi plaukų šukavimo priemones įvertinkite ir savo plaukų tipą. Yra specialiai garbanotiems, besiveliantiems, ilgiems ir kitų tipų plaukams skirti šepečiai bei šukos. Taip pat mūsų asortimente rasite daug universalių priemonių, tinkančių visų tipų plaukams.

Dar vienas aspektas – apvalios šepečių šerelių galvutės. Pastarosios taip pat turi savo funkciją – jos masažuoja galvos odą, taip gerindamos kraujotaką, spartindamos plaukų augimą.

Plaukų šukos ir šepečiai internetu – paprasta ir greita

Pirkti internetu labai patogu – išsirinkite patikusias priemones mūsų asortimente, mėgaukitės patraukliu kainos ir kokybės santykiu, šaunia akcija bei aukšta gaminių kokybe. Norite mokėti pigiau? Sekite mūsų asortimentą ir nepraleiskite nuolaidų.