Šampūnai riebiems plaukams 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-20%
18,40 € 23,00 €
Šampūnas giluminiam plauko valymui Keune Care Clarify 1000ml

18,40 € 23,00 € -20%
Sumažinta kaina!
-10%
13,50 € 15,00 €
Trigubo poveikio šampūnas GUAM UPKer 200ml

13,50 € 15,00 € -10%
Sumažinta kaina!
15,99 €
Šampūnas riebiai galvos odai ir plaukams su baltuoju moliu ir prebiotikų

Šampūnas riebiai galvos odai su baltuoju moliu ELGON PRIMARIA Rebalancing Shampoo 200ml

15,99 €
Rodoma 1 - 32 iš 52 prekių(-ės)
Šampūnai riebiems plaukams

Riebūs plaukai – vienas dažniausiai pasitaikančių plaukų tipų. Tačiau daugelis žmonių pripažįsta, kad ši problema ypač erzina bei vargina. Gera žinia ta, kad ją bent šiek tiek sušvelninti galima pasirinkus tinkamą šampūną, t.y., šampūną riebiems plaukams. Aukštos kokybės šampūnų, skirtų riebiems plaukams pasirinkimą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

Šampūnai riebiems plaukams – skirtingo poveikio

Vis dėlto, jei turite būtent šio tipo plaukus, tai sprendimas pasirinkti riebiems palukams skirtą šampūną, yra tik dalis darbo. Nepamirškite, kad šampūnai riebiems plaukams daro skirtingą poveikį, t.y., padeda spręsti ir kitas problemas, pavyzdžiui, stabdo plaukų slinkimą, ramina galvos odą, gaivina ir t.t.

Kada verta rinktis giliai valančius šampūnus riebiems plaukams?

Kai kurie žmonės linkę manyti, kad esant riebiam plaukų tipui, visada verta naudoti giliai valančius plaukų šampūnus. Vis dėlto, tai nėra pats išmintingiausias sprendimas – geriausiai tiks kasdienio naudojimo šampūnas riebiems plaukams. Na, o giliai valančius šampūnus riebiems plaukams verta naudoti tuomet, kai plaukuose gausu plaukų formavimo priemonių ar ilgą laiko teko būti itin užterštoje patalpoje.

Ekologiškas šampūnas riebiems plaukams – visada išmintingas pasirinkimas

Kai norisi pasirūpinti ne tik savo plaukais, bet ir aplinka, puikiu pasirinkimu gali tapti ekologiškas šampūnas riebiems plaukams ELGON IMAGEA ESSENTIAL SHAMPOO, kuris ypatingas tuo, jog atitinka naujuosius žaliosios (organiškos) kosmetikos standartus. Tai reiškia, kad gaminant šį šampūną buvo panaudotas maksimalus įmanomas kiekis iš augalų išgautų aktyviųjų komponentų, ekologiškų ir ekologinį tvarumą palaikančių žaliavų. Be to, šiame gaminyje nėra tokių neigiamą poveikį žmogaus sveikatai bei aplinkai darančių komponentų, kaip SLS, silikono, parabenų, vazelino, PEG, formaldehidų ir sintetinių dažų. Šampūnas yra praturtintas Laoso violetinių ryžių ekstraktu bei apelsinų eteriniu aliejumi, tad plaukai ne tik maitinami ar drėkinami, bet ir garantuojamas itin malonus, energijos suteikiantis aromatas.

Šampūnai riebiems plaukams internetu

Šampūnus riebiems plaukams verta pirkti internetu. Tokiu būdu bus ne tik taupomas jūs laikas – nepamirškite, kad nuolat vykdomos akcijos, kurios garantuoja, jog gaminį galėsite įsigyti pigiau. Gaminius jau įvertinusių pirkėjų atsiliepimai taps naudingu papildomu informacijos šaltiniu. Riebių plaukų priežiūrą užtikrinti – itin paprasta: vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia padaryti, tai – pasirinkti tinkamą šampūną.