Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Šampūnai riebiems plaukams

Rasta 34 prekės(-ių).

Rodoma 1-34 iš 34 prekės(-ių)

Riebaluojasi plaukai? Su šia problema susiduria daugelis. Laimė, šampūnas riebiai galvos odai gali padėti lengvai šią problemą išspręsti. Tai giliai valantys ir gaivos pojūtį suteikiantys šampūnai, kurie padeda ilgiau išlaikyti plaukus švarius ir purius, subalansuoti galvos odos riebalų apytaką. Geriausi šampūnai riebiems plaukams – mūsų parduotuvės asortimente.


Šampūnai riebiems plaukams – skirtingo poveikio

Šampūnai riebiems plaukams pasižymi skirtingu poveikiu. Į tai verta atkreipti dėmesį. Vieni šampūnai valo galvos odą, kiti – drėkina ir puoselėja, treti yra skirti odos šveitimui. Atidžiai įvertinkite savo plaukų būklę ir nuspręskite, koks poveikis labiausiai reikalingas jūsų plaukams.


Valomasis šampūnas besiriebaluojantiems plaukams

Valomasis šampūnas riebiems plaukams yra bene geriausias pasirinkimas. Itin dažnai plaukai riebaluojasi, nes oda reaguoja į plaukų kosmetikos likučius, kurie ją dirgina. Išskiriami riebalai – tai galvos odos bandymas apsisaugoti, tad valomasis šampūnas pašalins dirgiklį.


Riebiems plaukams šampūnas yra būtinas ir riebalų pertekliui pašalinti – tik švari oda gali gauti pakankamai deguonies ir maistinių medžiagų. Plaukų šampūnas riebiems plaukams giliai valo ir padeda atkurti odos pusiausvyrą. Be to, pašalinus sebumo ir negyvų ląstelių kamščius, oda geriau pasisavina ir kitas priemones, pavyzdžiui, serumą ar kaukę..


Natūralus šampūnas riebiems plaukams – visada išmintingas pasirinkimas

Jei pasirinktas šampūnas ekologiškas, riebiems plaukams bus tik geriau. Natūralūs šampūnai yra lengvesnio poveikio, mažiau dirgina, alergizuoja. Priešingai, jie valo ir ramina skalpo odą. Be to, ekologiškos priemonės plaukams yra draugiškesnės ne tik jums, bet ir aplinkai. Tokiuose gaminiuose nenaudojami neigiamą poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai turintys komponentai, pavyzdžiui, SLS, silikonas, parabenai, vazelinas, PEG, formaldehidai, sintetiniai dažai ir kt. Priešingai, geriausias šampūnas riebiems plaukams yra natūralus, nes jo sudėtis bus praturtinta augaliniais ingredientais. Išmėginkite ir įsitikinsite, pavyzdžiui, geras pasirinkimas yra „Keune“ šampūnas riebiems plaukams. Netikite? Atlikite paiešką su raktine fraze „šampūnas riebiems plaukams atsiliepimai“ ir pamatysite.


Riebių plaukų šampūnai internetu

Šampūnus riebiems plaukams verta pirkti internetu. Tokiu būdu sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų – mūsų parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos, tad norimą gaminį galėsite įsigyti pigiau. Šampūnus jau įvertinusių pirkėjų atsiliepimai taps naudingu papildomu informacijos šaltiniu. Riebių plaukų priežiūrą užtikrinti – itin paprasta: vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia padaryti, tai – pasirinkti tinkamą šampūną.