Šampūnai nuo plaukų slinkimo  

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-15%
28,90 € 34,00 €
Ekologiškas šampūnas ICON CBD Organic Shampoo 250ml

28,90 € 34,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
16,80 € 21,00 €
-20%
49,60 € 62,00 €
-20%
104,72 € 130,90 €
-10%
23,94 € 26,60 €
Šampūnas nuo plaukų slinkimo Lakme k.therapy active 1000ml

23,94 € 26,60 € -10%
Sumažinta kaina!
-10%
10,71 € 11,90 €
Šampūnas nuo plaukų slinkimo Lakme k.therapy active 300ml

10,71 € 11,90 € -10%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 32 iš 73 prekių(-ės)
Šampūnai nuo plaukų slinkimo

Ar žinojote, kad plaukų slinkimas yra viena dažniausiai pasitaikančių plaukų problemų? Ir nors netekti 100 – 150 plaukų kasdien yra visiškai natūralus reiškinys, tikrai netrūksta moterų bei vyrų, kurie skundžiasi kur kas didesniais šio reiškinio mastais. Plaukų slinkimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: vitaminų, trūkumo, hormonų sistemų pokyčių, netinkamai parinktų ar naudojamų plaukų formavimo priemonių; per dažno dažymo ir t.t. Ir nors šiai problemai spręsti paprastai yra reikalingas kompleksinis sprendimas (aukštos kokybės plaukų priežiūros priemonės – kaukės, losjonai, balzamai, aliejai; vitaminai ar tiesiog subalansuota mityba), nereikia pamiršti, kad ypač svarbus vaidmuo atitenka ir kasdien naudojamai priemonei – šampūnui. Tad vietoje įprasto šampūno, pašalinančio susikaupusius nešvarumus, reikėtų rinktis šampūną nuo plaukų slinkimo.

Kiekvienam pagal poreikį

Pas mus rasite plaukų šampūnų nuo slinkimo moterims bei vyrams. Gaminiai parduodami įvairaus dydžio pakuotėse, tad paprasta išsirinkti tinkamiausią. Siekdami geriausių rezultatų, šampūną nuo slinkimo, naudokite laikydamiesi rekomendacijų. Įdomu tai, kad nemaža dalis su šia problema susidūrusių žmonių tvirtina, kad priemonės nuo plaukų slinkimo neatnešė pageidaujamo rezultato, tačiau vėliau prisipažįsta, kad jų nenaudojo taip, kaip rekomendavo gamintojas. Tad venkite šios klaidos.

Praturtinti aukštos kokybės komponentais

Mūsų siūlomi šampūnai nuo plaukų slinkimo yra praturtinti aukštos kokybės komponentais: aliejais, ekstraktais, vitaminais ir t.t. Taigi, galite tikėtis ne tik plaukų slinkimo problemos sprendimo, bet ir kitokio teigiamo poveikio savo plaukams: glotnumo, paklusnumo, lengvesnio iššukavimo, spartesnio augimo ir pan. Malonūs aromatai atpalaiduos ir suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Šampūnus nuo plaukų slinkimo verta įsigyti internetu

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šampūnai nuo plaukų slinkimo turėtų būti įsigyjami internetu. Išsamūs atsiliepimai taps ypač naudingi papildomu informacijos šaltiniu; turėsite galimybę sutaupyti daug laiko ir patikusią priemonę įsigyti tiesiog neišeidami iš namų. Taip pat nereikia pamiršti, kad reguliariai vykdomos akcijos, tad garantuojame, kad aukštos kokybės šampūnus nuo plaukų slinkimo galėsite įsigyti pigiau. Plaukų šampūnas – kasdienio naudojimo priemonė, tad pasirinkę tinkamai, galite išspręsti ir tam tikras problemas. Plaukų slinkimas – viena jų. Tad rinkitės atsakingai ir mėgaukitės tobula šukuosena.