Šampūnas nuo plaukų slinkimo su juoduoju česnaku Bioxsine Black Garlic Shampoo 300ml
Šampūnas nuo plaukų slinkimo su juoduoju česnaku Bioxsine Black Garlic Shampoo 300ml
  • −15%
GB178692

BIOXSINE Šampūnas nuo plaukų slinkimo su juoduoju česnaku Black Garlic Shampoo 300ml

(0)
11,81 €
13,90 €
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

Šampūnas su juodaisiais česnakais ir gebenių ekstraktu suteikia pilnavertį sprendimą dėl įvairių plaukų ir galvos odos problemų, įskaitant ir plaukų slinkimą. Šampūne esanti Biokomplekso B11 formulė skatina plaukų ląstelių augimą ir atskleidžia jūsų plaukų stiprumą. Patikrintas dermatologiškai, tinka alergiškiems žmonėms, malonaus kvapo. Skirta naudoti nuo plaukų slinkimo, norint paskatinti plaukų sveiką augimą ir tvirtumą.


Juodasis česnakas - Juodųjų česnakų antioksidacinis pajėgumas yra daug didesnis nei įprastų česnakų. Juoduosiuose česnakuose esantis didelis kiekis sieros ir SAC (S-alilcisteino / cisteino) apsaugo ir maitina plaukus. Formulėje esantis juodųjų česnakų ekstraktas apsaugo nuo plaukų slinkimo ir riebalavimosi.

 

Biokompleksas B11
• Stabdo plaukų slinkimą maitindamas plaukų folikulus
• Skatina stipresnių ir tankesnių plaukų augimą
• Labai efektyvus ir gerai toleruojamas
• Padeda plaukams atrodyti žvilgančiais, stipriais ir sveikais.

 

Gebenių ekstraktas - Fitosterolis gautas iš gebenės ekstrakto, pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, maitina plaukus ir palaiko jų gražią išvaizdą.

 

Bioaktyvieji peptidai - Sudėtyje esantys keratino peptidai, sudaryti iš 18 amino rūgščių, prilimpa prie plaukų nuo pirmojo plovimo ir prisideda prie to, kad plaukai būtų pilnesni ir storesni.

 

Kaip naudoti: Skirta naudoti kasdien. Ant sudrėkintų plaukų užpilti šampūno ir švelniai masažuoti 1-2 minutes. Poto plaukus nuplauti šiltu vandeniu, esant poreikiui procesą pakartoti.

 
BIOXSINE veiksmingumas ir saugumas buvo įrodytas moksliniais tyrimais Pavia Universitete, Italijoje ir Vokietijos kompanijoje „DERMATEST“.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)