Keune plaukų dažai 

Keune plaukų dažai

Jei norite pakoreguoti ar visiškai pakeisti esamą plaukų spalvą, plaukų dažai yra idealus sprendimas. Tačiau taip pat svarbu nepamiršti, kad pageidaujamas pokytis turi būti išgautas saugiai, švelniai puoselėjant jūsų plaukas. Būtent todėl plaukų dažus reikia rinktis ypač atsakingai. Puikiu pasirinkimu gali tapti KEUNE plaukų dažai. Iš aukštos kokybės žaliavų pagaminti, naudingais komponentais praturtinti plaukų dažai ne tik užtikrins pageidaujamą efektą, bet ir aprūpins jūsų plaukus vertingomis medžiagomis. Šių plaukų dažų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

KEUNE plaukų dažai bei pagalbinės priemonės: kaip išsirinkti?

KEUNE plaukų dažams sudarant didelį pasirinkimą ir kasmet asortimentą papildant naujiems gaminiams, siekiant išsirinkti tinkamiausius, verta atkreipti dėmesį ir į tam tikrus kriterijus. Vienas iš jų yra tai, kokio efekto – ilgalaikio ar trumpalaikio pageidaujate? Jei norite nauja plaukų spalva džiaugtis kuo ilgiau, rinkitės ilgalaikį efektą užtikrinančius plaukų dažus (o po procedūros, naudokite spalvą tausojančias plaukų priežiūros priemonės). Na, o, jei nauju įvaizdžiu džiaugtis labai trumpą laiką, pavyzdžiui, nauja plaukų spalva jums reikalinga tik tam tikrai progai, rinkitės trumpalaikius KEUNE plaukų dažus, kuriais naudotis ypač paprasta, o efektas – garantuotas.


Siekiant užtikrinti kokybišką blondavimo procesą, verta įsigyti ir KEUNE blondavimo miltelius, kurių sudėtyje esantys augaliniai proteinai patikimai apsaugo plauko struktūrą ir leidžia plaukams net iki 50 proc. išlikti sveikesniems, nei naudojant kitų rūšių blondavimo miltelius. Šį gaminį galima naudoti dažant plaukus įvairiomis technikomis. Be to, jus ypač paprasta naudoti, nedulka, yra malonaus kvapo.


Taip pat galite įsigyti ir įvairių šio gamintojo reikmenų, pavyzdžiui, įvairių dydžių bei formų dažymo šepetėlių, kurie užtikrins lengvą, sklandų bei tolygų dažų padengimą.

Kodėl KEUNE plaukų dažai turėtų būti perkami internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šiuos plaukų dažus reikėtų pirkti internetu. Pas mus rasite didelį pasirinkimą šio gamintojo plaukų dažų, o taip pat – jūsų laukia ne tik išsamūs prekių aprašymai, bet ir jas jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, tad išsirinkti bus ypač paprasta. Na, ir, žinoma, taip pat nepamirškite, kad mūsų internetinėje parduotuvėje akcijos – labai dažnos, Tad jų metu, patikusias prekes įsigysite gerokai pigiau – kainos gali sumažėti iki keliasdešimt procentų.