Šampūnai be sulfatų ir parabenų 

Rūšiuoti pagal
32
puslapyje
-10%
9,00 € 10,00 €
-25%
14,70 € 19,60 €
Glotninamasis šampūnas CHI Enviro 355ml

14,70 € 19,60 € -25%
Sumažinta kaina!
-30%
41,23 € 58,90 €
Rodoma 1 - 32 iš 84 prekių(-ės)
Šampūnai be sulfatų ir parabenų

Tam, kad užtikrintume nepriekaištingą plaukų švarą, šampūnas – būtina priemonė. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad šampūnui pagaminti naudojama daugybė įvairių komponentų ir tikrai ne visi iš jų vertinami palankiai. Štai, pavyzdžiui, sulfatai yra įvardijami kaip viena pavojingiausių šampūno sudedamųjų dalių. Tad džiaugiamės galėdami užtikrinti, kad pas mus rasite aukštos kokybės šampūnų be sulfatų.

Kokių rūšių yra sulfatai ir kuo jie pavojingi?

Gaminant šampūnus, dažniausiai yra naudojamas natrio laurilo sulfatas (SLS, Sodium Lauryl Sulfate) arba natrio laurilo eterio sulfatas (SLES, Sodium Lauryl Ether Sulfate). Nors natrio laurilo sulfatas užtikrina daugelio visų taip mėgstamą putojimą (dėl jo plaukus ypač paprasta išplauti naudojant nedidelį kiekį šampūno), dėmesį verta atkreipti į tai, kad ši medžiaga ilgainiui gali išsausinti mūsų plaukus bei galvos odą. Na, o natrio laurilo eterio sulfatas turi 1,4 – dioksino, kuris yra įvardijamas kaip kancerogenas. Dar blogiau yra tai, kad šį pavojingą komponentą žmogaus organizmas yra linkęs kaupti. Taigi, šampūnai be sulfatų yra idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia užtikrinti ne tik plaukų švarą, bet ir nori išvengti neigiamo poveikio savo sveikatai.

Kokį pasirinkimą sudaro šampūnai bei sulfatų?

Džiugina tai, kad šampūnai bei sulfatų šiandien sudaro iš tiesų didelį pasirinkimą. Tad, jei jūsų tikslas yra ne tik nepriekaištinga plaukų švara išvengiant neigiamą poveikį darančių medžiagų, bet ir papildomas efektas, nusivilti tikrai neteks. Pas mus rasite drėkinančių, maitinančių, apimties suteikiančių, giliai valančių, antioksidacinių, pažeistiems plaukams skirtų šampūnų be sulfatų. Gaminiai yra praturtinti įvairių augalų ekstraktais, aliejais, vitaminais. Puikūs šampūnų aromatai nuteiks itin maloniai, padidins pasitikėjimą savimi, suteiks energijos arba priešingai – padės atsipalaiduoti.

Šampūnus be sulfatų verta pirkti internetu

Jei planuojate įsigyti jūsų sveikatai itin naudingą šampūną be sulfatų, verta jį pirkti internetu. Tai padės sutaupyti laiko. Neliks nepastebėti ir gaminius jau išbandžiusių pirkėjų atsiliepimai – jie suteiks papildomos informacijos. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad yra vykdomos akcijos, kurios užtikrina galimybę patikusius gaminius įsigyti pigiau.