Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Šampūnai be sulfatų ir parabenų

Rasta 50 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 50 prekės(-ių)

Gražūs plaukai – tai išpuoselėti, švelnūs ir spindintys. Renkantis plaukų priežiūros priemones nereikėtų pamiršti, kad gamyboje naudojama daugybė įvairių komponentų, kurie, deja, ne visi vertinami palankiai. Pavyzdžiui, tam tikri sulfatai, naudojami šampūnų gamyboje, ilgalaikėje perspektyvoje gali turėti ir neigiamą poveikį. Tad šampūnai be sulfatų – idealus pasirinkimas tiems, kurie siekia užtikrinti ne tik plaukų švarą, bet ir saugią bei natūralią jų priežiūrą.

 

Kodėl šampūnai be sulfatų pranašesni?

Masinėje šampūnų gamyboje dažniausiai naudojamas natrio laurilo sulfatas (SLS: Sodium Lauryl Sulfate) arba natrio laurilo eterio sulfatas (SLES: Sodium Lauryl Ether Sulfate). Nors šie užtikrina visų taip mėgstamą putojimą (dėl jo plaukus ypač paprasta išplauti naudojant nedidelį kiekį šampūno), vis dėlto ilgesnis vartojimas gali išsausinti plaukus bei galvos odą. Rinkdamiesi šampūnus be sulfatų užsitikrinsite kokybišką ir natūralią plaukų priežiūrą, be jokių kenksmingų komponentų.

 

Šampūnai be sulfatų ir parabenų – Garbane.lt asortimente

Smagu, kad vis daugiau gamintojų gali pasiūlyti šampūnų be sulfatų ir parabenų. Juo labiau kad šiuolaikinių technologijų dėka natūralių priemonių efektyvumas jau prilygsta sintetiniams produktams. Kruopščiai dirbame ir analizuojame rinkoje esančius produktus, tad galime pasiūlyti gana platų natūralių šampūnų asortimentą: nuo drėkinančių, maitinančių, suteikiančių apimties iki giliai valančių, pažeistiems plaukams skirtų šampūnų be sulfatų.

 

Taupykite laiką ir energiją – šampūnus be sulfatų įsigykite internetu

Džiaugiamės, jeigu renkatės šampūnus be sulfatų ir parabenų – natūralios priemonės susilaukia vis daugiau dėmesio. Žinome, kaip svarbu greitas ir saugus pristatymas, todėl esame išvystę sėkmingai veikiančią internetinę prekybos platformą. Garbane.lt prekių asortimente rasite ir daugiau natūralių kosmetikos priemonių – kviečiame pasižvalgyti. Sekite mūsų naujienas ir patys pirmieji gausite geriausius pasiūlymus.