Serumai nuo plaukų slinkimo 

Rūšiuoti pagal
-15%
72,25 € 85,00 €
Serumas nuo plaukų slinkimo ICON 5.25 Hair Growth 100 ml

72,25 € 85,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
10,20 € 12,00 €
Plaukus atgaivinantis ricinos aliejus INOAR Botanic Oil 30ml

10,20 € 12,00 € -15%
Sumažinta kaina!
-20%
123,20 € 154,00 €
-20%
3,60 € 4,50 €
-15%
72,25 € 85,00 €
-15%
39,10 € 46,00 €
Eliksyras nuo plaukų slinkimo ICON Mr. A Elixir 150ml

Eliksyras nuo plaukų slinkimo

39,10 € 46,00 € -15%
Sumažinta kaina!
Rodoma 1 - 25 iš 25 prekių(-ės)
Serumai nuo plaukų slinkimo

Plaukų slinkimas – ne tik šukuoseną, bet ir nuotaiką gadinanti problema, todėl visiems su tuo susidūrusiems būtina ieškoti sprendimo būdų. Dažniausiai didžiausią poveikį garantuoja priemonių kompleksiškumas, tačiau neabejotinai vienas svarbiausių pasirinkimų yra priemonės nuo plaukų slinkimo, pavyzdžiui, serumai. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad serumai nuo plaukų slinkimo, yra kur kas didesnės koncentracijos, nei tarkime, kondicionieriai ar šampūnai, todėl jį naudodami, galite tikėtis ir geresnių rezultatų. Jei domina galimybė įsigyti aukštos kokybės serumų nuo plaukų slinkimo arba reikalingi serumai plaukų augimui, tai telieka tik pasidomėti mūsų parduotuvės siūlomu asortimentu.

Serumai nuo plaukų slinkimo: kas tiks labiausiai?

Serumai nuo palukų slinkimo ir serumai plaukų augimui, šiandien sudaro didelį pasirinkimą ir tai, neabejotinai yra puiki naujiena kovojantiems su slinkimu. Tačiau, kaip suprasti, kuris gaminys geriausiai galėtų pateisinti jūsų poreikius bei lūkesčius? Atkreipkite dėmesį į tam tikras detales, pavyzdžiui, kokį poveikį žada priemonė: ar bus tik stabdomas plaukų slinkimas, ar skatinamas jų augimas, ar be to, plaukai dar ir bus stiprinami, aprūpinami jiems reikalingomis medžiagomis? Na, o, jei jums yra svarbi kiekviena minutė, tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali tapti nenuplaunamos priemonės nuo plaukų slinkimo.

Ne paslaptis ir tai, kad jei su tam tikra problema kovojantieji, tai stropiai daro kasdien, tai išvykę atostogauti ar į komandiruotę, nebesitęsia pradėti darbo. Tačiau nenutraukti jau pradėto proceso bus ypač paprasta, jei įsigysite trijų dalių kelioninį rinkinį plaukų priežiūros priemonių rinkinys DSD DELUXE Dixidox de Luxe Travel Set: 4.3, 4.1, 4.5, kurios kiekviena dalis skirta ne tik kruopščiai plaukų priežiūrai, bet ir kovai su jų slinkimu: rinkinyje rasite atstatantį šampūną su keratinu, atstatančią kaukę su keratinu bei atstatantį serumą su keratinu.

Kodėl šiuos gaminius verta pirkti internetu?

Netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje. Tokiu būdu taupysite savo laiką; jūsų laukia kokybiškų prekių pasirinkimas ir jas jau įsigijusių atsiliepimai. O, jei pirksite akcijos metu, tai kainos bus labai patrauklios – patikusią prekę įsigysite net iki keliasdešimt procentų pigiau.