Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Serumai nuo plaukų slinkimo

Rasta 28 prekės(-ių).

Rodoma 1-28 iš 28 prekės(-ių)

Susidūrus su plaukų slinkimu, būtina imtis priemonių. Reikėtų ne tik ieškoti priežasties, kodėl slenka plaukai, ir keisti gyvenimo būdą, bet ir pasirūpinti plaukų maitinimu iš išorės. Vitaminai, mineralai, amino rūgštys – visa tai padeda pailginti plauko gyvavimo laiką, suteikia plaukams atsparumo ir tvirtumo, greitina plaukų augimą.


Dėmesį verta atkreipti į tai, kad serumai nuo plaukų slinkimo, yra kur kas didesnės koncentracijos, nei tarkime, kondicionieriai ar šampūnai, todėl jį naudodami, galite tikėtis ir geresnių rezultatų. Jei domina galimybė įsigyti aukštos kokybės serumų nuo plaukų slinkimo arba reikalingi serumai plaukų augimui, tai telieka tik pasidomėti mūsų parduotuvės siūlomu asortimentu.


Priemonės nuo plaukų slinkimo

Kovoti su plaukų slinkimu galima įvairiomis priemonėmis. Teigiamą poveikį gali turėti ir šampūnas, kondicionierius ar kaukė, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad serumas nuo plaukų slinkimo yra kur kas didesnės koncentracijos, nei kondicionieriai ar šampūnai, todėl jį naudojant galima tikėtis ir geresnių rezultatų.


Didžiausia koncentracija pasižymi plaukų serumas nuo slinkimo arba slenkantiems plaukams skirtos ampulės. Tai ypatingos koncentracijos ir sudėties priemonės, kurias reikėtų naudoti ilgesnį laiką. Jų poveikis yra įvairiapusis: plaukai yra maitinami iš išorės, taip pat maitinama ir galvos oda, gerinamas plaukų svogūnėlių aprūpinimas vertingomis medžiagomis. Visa tai padeda pasiekti puikių rezultatų, sustiprinti plaukus ir sumažinti jų slinkimą, nepriklausomai nuo problemos priežasties.


Serumai nuo plaukų slinkimo: kas tiks labiausiai?

Šiandien rinkoje siūlomas platus serumų nuo plaukų slinkimo pasirinkimas. Tai puiki priemonė tiek kovojant su plaukų slinkimu, tačiau daugeliui kyla klausimas, kaip pasirinkti tinkamiausią serumą. Iš tikrųjų nėra vienos universalios priemonės visiems plaukams, tad reikėtų rinktis atidžiai. Visų pirma, įvertinkite, kokio poveikio norite: vieni serumai skatina plaukų augimą, o kiti – lėtina plaukų slinkimą. Jei slinkimą lėmė sezoniškumas ar prasta mityba, plaukams reikalingos maitinančios ampulės, o susiduriama su genetiniu plikimu, veiksmingesnis bus galvos odos kraujotaką aktyvinantis serumas.


Ne mažiau už priemonės pasirinkimą yra svarbus ir tinkamas jos naudojimas. Susidūrusieji su plaukų slinkimu turėtų apsišarvoti kantrybe: reikės priemones naudoti ilgesnį laiką ir atidžiai laikyti gamintojo nurodymų. Daugelis serumų yra įtrinami į galvos odą iš karto po plaukų plovimo ir švelniai įmasažuojami. Priemonės nuplauti nereikia.


Pirmuosius rezultatus pastebėsite po kelių mėnesių naudojimo, o jei norite, kad ampulės nuo plaukų slinkimo efektas būtų intensyvesnis, papildomai naudoti ir šampūną, kondicionierių, kaukę nuo plaukų slinkimo. Taip pat nepamirškite, kad svarbu valyti galvos odą – retkarčiais panaudokite ir valomąjį šampūną.


Ar serumas nuo plaukų slinkimo tikrai gali padėti?

Serumai ir ampulės nuo plaukų slinkimo rezultatą suteikia ne iškart, tad yra dvejojančių šių priemonių naudingumu. Visgi neverta abejoti – tokie serumai tikrai veikia. Jie maitina, drėkina ir puoselėja plaukus, o tai padeda jiems išlikti sveikesniems, gražesniems, greičiau augti. Būtent taip ir pasireiškia serumų poveikis ir tai kosmetinė priemonė, kuri negali išspręsti tikrosios plaukų slinkimo priežasties, serumas nuo plaukų slinkimo efektyviai padės sulėtinti procesą ir pailginti plaukų gyvavimo ciklą.


Kodėl šiuos gaminius verta pirkti internetu?

Keliauti į parduotuvę, derinti savo veiklą prie jos darbo laiko ir gaišti laiką eilėse – visai nemalonu. Pamirškite visa tai, nes dabar greitai ir patogiai apsipirkti internetu galite mūsų parduotuvėje. Čia rasite žymių ir puikiai vertinamų prekių ženklų produkcijos, intensyvaus poveikio serumų ir ampulių nuo plaukų slinkimo. O pasinaudoję akcija galėsite dar ir nemažai sutaupyti – serumai yra veiksmingos, tačiau nepigios plaukų priežiūros priemonės. Pasirūpinkite savo plaukų grožiu greitai ir paprastai!