Filtruoti pagal
Kaina
Spalva
daugiau... mažiau
Talpa
daugiau... mažiau
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

AlfaParf Milano

Rasta 66 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 66 prekės(-ių)

Alfaparf Milano yra viena iš pirmaujančių profesionalių plaukų priežiūros prekių ženklų pasaulyje. Įkurta Italijoje, ši kompanija garsėja aukštos kokybės produktais, kurie sukurti naudojant naujausias technologijas ir inovatyvias formules. Alfaparf Milano siūlo platų asortimentą produktų, skirtų įvairių tipų plaukams ir įvairioms plaukų priežiūros poreikiams, įskaitant šampūnus, kondicionierius, plaukų dažus, gydomuosius serumus ir stiliaus formavimo priemones.

Pagrindinės savybės:

  • Inovatyvios technologijos: Alfaparf Milano naudoja pažangias technologijas ir aukštos kokybės ingredientus, kad užtikrintų maksimalų efektyvumą ir ilgalaikius rezultatus.
  • Profesionalumas: Produktai yra sukurti profesionalams ir naudojami daugelio prestižinių grožio salonų visame pasaulyje.
  • Platus asortimentas: Kompanija siūlo įvairius produktus, tinkančius skirtingiems plaukų tipams ir būklėms, taip pat specializuotas linijas, skirtas konkrečioms plaukų problemoms spręsti.
  • Tarptautinis pripažinimas: Alfaparf Milano yra žinomas ir vertinamas prekių ženklas, kuris pelnė daugelio profesionalių stilistų ir grožio specialistų pasitikėjimą visame pasaulyje.

Misija ir vizija: Alfaparf Milano siekia įkvėpti ir suteikti profesionalams priemones, leidžiančias kurti nuostabius plaukų dizainus ir rūpintis savo klientų plaukais naudojant aukščiausios kokybės produktus. Kompanija nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad galėtų pasiūlyti naujoves ir geriausius sprendimus plaukų priežiūrai.