Atkuriamoji miego kaukė Germaine de Capuccini Timexpert rides Night Success 30ml
  • −10%
  • Išparduota
GB008114

Germaine de Capuccini Atkuriamoji miego kaukė Timexpert Night Success 30ml

(0)
42,17 €
46,85 €

Aprašymas

Odos kokybė yra glaudžiai susijusi su poilsio laiku 

Kasdieninis stresas ir miego valandų trūkumas neigiamai veikia odos drėgmės balansą ir bendrą odos išvaizdą. Jeigu nakties metu teisingai neišvalome ir nepasirūpiname savo oda, visos investicijos į kosmetiką, naudojamą dienos metu, netenka vertės. Tad kasdieniame grožio rituale veido oda pasirūpinanti, nuovargio žymes pašalinanti bei odą apsauganti naktinė kaukė tampa absoliučiai būtina.

   

Naktinė kaukė atgaivina odą, suteikia jai švytėjimo ir panaikina nuovargio bei streso žymes. Priemonės sudėtyje esantys aktyvieji ingredientai aktyvina ląstelių regeneracijos procesus, giliai drėkina ir padeda odai atsikratyti per dieną sukauptų toksinų.

   

Patikrinta dermatologų

   

Naudojimas: Prieš einant miegoti, pirštu galiukais įmasažuokite kaukę į švariai nuvalytą veido odą. Nenuskalaukite. Rytą tęskite įprastą veido valymo rutiną ir priežiūrą.

   

Veikliosios medžiagos:

  • Žaliųjų citrinų „ikrų“ ekstraktas - Švelniai pašalina negyvąsias ląsteles nuo odos paviršiaus. Nušveičia odos mikroreljefą ir atskleidžia natūralų odos švytėjimą bei paskatina ją sugerti kitus formulės ingredientus.
  • „D-Tox-Control" kompleksas -  Skatinti du vienas kitą papildančius, odos detoksikacijos mechanizmus, tam kad oda pašalintų pažeistus baltymus. Abu šie procesai labai svarbūs odos sveikatai ir švytinčiai išvaizdai.
  • „Pro-Collagestine-Fill“ technologija - Pagerina „odos architektūrą" ir padidina kolageno ir elastino gamybą, veikia prieš raukšles iš vidaus bei didina odos stangrumą.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)