Atstatomasis odos kremas Salcura Bioskin Zeoderm
  • −30%
GB441168

Salcura Atstatomasis odos kremas Bioskin Zeoderm 150ml

(0)
17,49 €
24,99 €
Talpa: 150ml
Turime sandėlyje. Pristatysime per 1-2 d.d.

Aprašymas

Bioskin Zeoderm“ produktas rekomenduojamas kaip alternatyva hormoniniams tepalams ir gali būti naudojamas reguliariai kaip papildomas intensyvus odos drėkinimas ir matinimas niežtinčiai, jautriai, linkusiai į sausumą, išsausėjimą bei sudirgimą odai. Produktas subalansuotas, saugus, veikia greitai ir lengvai naudojant viso kūno, veido ir paakių srities odai.

Naudojimas: Tepkite pagal poreikį nupraustas, pažeistas odos vietas. Galima tepti veido odą ir aplink akis. Gali dilgčioti, bet tai laikinas pojūtis. Rekomenduojama naudoti kartu su „Bioskin DermaSerum“ arba „Bioskin DermaSpray“ purškiama priemone.

Tinka naudoti vaikams nuo 12 metų. nėštumo ir žindymo periodu, suaugusiems.

PRODUKTŲ LINIJA (ASORTIMENTAS)

Bioskin produktai yra veiksmingi, jų pakuotės leidžia švariai ir patogiai naudotis dermatologiškai išbandytomis natūraliai aktyviomis priemonėmis odos priežiūrai.

Geriausiems rezultatams pasiekti naudokite mūsų inovatyvų kompleksinį derinį. 1*-„Bioskin DermaSerum“ priemonę naudokite kartu su 2**-„Bioskin Zeoderm“ kremu odai sudrėkinti ir sudirgimams bei paraudimams mažinti, o kūno odą prauskite su prausikliais iš „Bioskin Wash“*** linijos.

*1 Kasdien „Bioskin DermaSpray“ arba „Bioskin DermaSerum“ - svarbus maistinių medžiagų šaltinis, kuris drėkina, skatina odą atsinaujinti, greitai susigeria.

Naudokite kasdien kaip alternatyvą emolientams.

**2 Papildomai „Bioskin Zeoderm“ - intensyviai sudrėkina, pamaitina ir apsaugo pažeistą odą nuo pakartotinio išsausėjimo paūmėjimo atvejais.

Naudokite kaip alternatyvą hormoniniams tepalams.

***Prausimas „Bioskin Wash“ linija - odą lepinanys, Omega rūgštimis praturtinti produktai iš prausimo linijos asortimento malonūs naudoti, juose nėra agresyvių cheminių medžiagų.

Mes visada vengiame sudėtinių dalių, kurios plačiai pripažintos netinkamomis jautriai, probleminiai odai.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

Natūralūs vulkaninės kilmės ceolitai

Jauninančių mineralų šaltinis

Šaltinis: Vulkaniniai telkiniai

99% Natūralios kilmės produktas

ĮSPĖJIMAS

Tik išoriniam naudojimui. Trumpą laiką gali jaustis perštėjimas, tai veikliųjų medžigų veikimas. Bandymai su gyvūnais nebuvo atliekami.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)