Dažanti plaukų kaukė Schwarzkopf Chroma ID Bonding Color Mask 280ml
  • −30%
GB571425

Schwarzkopf Professional Dažanti plaukų kaukė Schwarzkopf Chroma ID Bonding Color Mask 280ml Purple, 280ml

(0)
19,25 €
27,50 €

Aprašymas

Dažanti plaukų kaukė - novatoriška, universali plaukų kaukė, siūlanti ne tik gilią priežiūrą. Plaukų procedūroje yra laikinų spalvos pigmentų, kurie išsilaiko iki 15 plovimų. „Bond Enforcing Technology“ dėka plaukų pluoštai yra atnaujinami.  Chroma ID siūlo spalvos atnaujinimą, nepažeisdžiant plaukų dėl savo pusiau permanentinės formulės.
Chroma ID - palaiko, apsaugo ir dažo vienu žingsniu.

    

Šviesiems plaukams kaukė su intensyvia pigmentacija taip pat gali būti naudojama šaltų tonų neutralizavimui, geltonos ir oranžinės spalvų korekcijai. Dažančias plaukų kaukes labai lengva naudoti, ir tai užtrunka apie 3-15 minučių.

   

Dėl Chroma ID pusiau permanentinės formulės galėsite išbandyti visiškai naujas spalvų kryptis, nepažeisdami plaukų. Naudojant „Clear“ kaukę, pritaikysite norimą bet kurios spalvos kaukės intensyvumą . Pasteliniam efektui išgauti pridėkite daugiau „Clear“ atspalvio. Visi atspalviai yra tarpusavyje maišomi. 

  
 

Chorma ID pranašumai, palyginti su įprastomis kaukėmis:

  • Plaukų pluoštų taisymas ir atkūrimas
  • Laikina spalva
  • Spalvos atgaivinimas
  • Pastelinės spalvos
  • Užtrunka tik 3–15 minučių

 

Naudojimas: Prieš naudojimą uždėkite apsaugines pirštines. Tepkite ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palaikykite 3-15 min. Gerai nuplaukite.

Atsiliepimai

5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)