Pusiau permanentiniai antakių dažai Christian

Christian semi-permanent eyebrow make-up

Smulkiau

28,50 €

Prekės šiuo metu neturime


Aprašymas

Šie pusiau permanentiniai antakių dažai sukurti Christian - tobulam ir profesionaliam įvaizdžiui – identiškiems antakiams. Jie sukurti greitam bei paprastam naudojimui ir išlieka mažiausiai 24 valandas. Paletėje pristatomi 8 atspalviai.

 

 Tai naujausias kosmetikos produktas atkeliavęs pas mus tiesiai iš Holivudo. Bransus Cosmetics kompanija pristato vienintelį tikrą pusiau permanentinį kosmetikos produktą skirtą tik antakių dažymui. Tai suteikia Jums galimybę paryškinti antakius ir pakoreguoti jų formą lengvai, paprastai ir profesionaliai.

 

 Šį produktą lengva naudoti, paprasta užtepti ir iš kart džiaugtis greitu bei efektyviu rezultatu kuris išliks mažiausiai 24 valandas, netgi tuomet, kai Jūs mėgausitės dušu, plaukiosite beseine ar ežere, lankysitės saunoje.

  

Naudojimas: Pasirinkite Jūsų antakius atitinkančią formą, pridėkite, su šepetelio storesniu galiuku, prieš plauką padenkite Jums norima spalva, nuėmusios formą su plonesniu teptuko galiuku pakoreguokite ir džiaukitės 24 valandas išliekančiu rezultatu. Nusivalo su makiažo valikliu, skirtu nuimti vandeniui atsparias kosmetikos priemones.

 

Susiję produktai

-15%
20,70 € 24,35 €
Veido odos šveitiklis vyrams Germaine de Capuccini Cool Scrub 100 ml

Germaine de capuccini For men cool scrub exfoliator

20,70 € 24,35 € -15%
Sumažinta kaina!
-15%
33,15 € 39,00 €
Drėkinamasis veido kremas vyrams Germaine de Capuccini Hydra Elements 50 ml

For men hydra elements facial cream

33,15 € 39,00 € -15%
Sumažinta kaina!