Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymuose.

Pusiau permanentiniai antakių dažai Christian

4.1/5 (8)

Christian semi-permanent eyebrow make-up

Smulkiau

28,50 €


Aprašymas

Šie pusiau permanentiniai antakių dažai sukurti Christian - tobulam ir profesionaliam įvaizdžiui – identiškiems antakiams. Jie sukurti greitam bei paprastam naudojimui ir išlieka mažiausiai 24 valandas. Paletėje pristatomi 8 atspalviai.

 

 Tai naujausias kosmetikos produktas atkeliavęs pas mus tiesiai iš Holivudo. Bransus Cosmetics kompanija pristato vienintelį tikrą pusiau permanentinį kosmetikos produktą skirtą tik antakių dažymui. Tai suteikia Jums galimybę paryškinti antakius ir pakoreguoti jų formą lengvai, paprastai ir profesionaliai.

 

 Šį produktą lengva naudoti, paprasta užtepti ir iš kart džiaugtis greitu bei efektyviu rezultatu kuris išliks mažiausiai 24 valandas, netgi tuomet, kai Jūs mėgausitės dušu, plaukiosite beseine ar ežere, lankysitės saunoje.

  

Naudojimas: Pasirinkite Jūsų antakius atitinkančią formą, pridėkite, su šepetelio storesniu galiuku, prieš plauką padenkite Jums norima spalva, nuėmusios formą su plonesniu teptuko galiuku pakoreguokite ir džiaukitės 24 valandas išliekančiu rezultatu. Nusivalo su makiažo valikliu, skirtu nuimti vandeniui atsparias kosmetikos priemones.

 

Susiję produktai