Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Makiažo kempinėlės

Rasta 21 prekės(-ių).

Rodoma 1-21 iš 21 prekės(-ių)

Makiažas – neatsiejama daugelio dailiosios lyties atstovių gyvenimo dalis. Vienoms tai – kasdienybė, kitoms – išskirtinė proga paryškinti gražiausius veido bruožus ir / ar paslėpti tam tikrus trūkumus. Profesionaliam makiažui atlikti reikia ne tik žinių, gebėjimų, bet ir kokybiškų priemonių. Makiažo kempinėlė yra vienas svarbiausių įrankių, norint greitai, lengvai ir tolygiai padengti įvairius makiažo produktus.

Kodėl verta naudotis makiažo kempinėle?

  • Makiažo kempinėlės yra labai universalios: skiriasi jų dydžiai, spalvos, paskirtis. Lašo formos kempinėlės leis preciziškai pasirūpinti paakių sritimi, sunkiau pasiekiamomis vietomis prie nosies ir kt. Tolygiai paskirstykite kosmetiką ant veido ir džiaukitės nepriekaištingu įvaizdžiu!
  • Mūsų asortimente rasite kempinėles ir sausai / biriai pudrai padengti.
  • Aksominės išvaizdos kempinėlės atrodo labai stilingai ir dailiai.
  • Daug liaupsių sulaukia akių pravedimo aplikatorius – su juo galite naudoti bet kokio tipo akių apvadus: sausus, skystus, gelinius, pieštukus.
  • Makiažo kempinėlė yra lengvai prižiūrima. Jos valymui siūlome įsigyti specialų valiklį, kuris pašalins iš kempinėlės makiažo priemonių likučius ir užkirs kelią mikrobams.
  • Galite įsigyti visą kempinėlių rinkinį, kurį sudaro ši produkcija: universali kempinėlė įvairioms priemonėms, skaistalų padengimui skirta kempinėlė, taip pat dar viena, skirta kontūravimui, skaistinančioms priemonėms, ir kempinėlių bei šepetėlių valymo muiliukas.
  • Naudojant makiažo kempinėlę, galima veido dulksna atgaivinti makiažą, suteikti veidui spindesio. Itin plonas purkštukas tolygiai paskirsto dulksną be jokių stambesnių lašų. Puiki produkto sudėtis neleidžia abejoti, kodėl atsiliepimai apie priemonę tokie puikūs – sudėtyje yra hialurono, natūralių aliejų ir ekstraktų, antioksidantų.

Kas svarbu renkantis kempinėlę?

Makiažo kempinėlė leis tolygiai, lengvai ir profesionaliai padengti veidą makiažo pagrindu. Rinkdamiesi kempinėlę, atkreipkite dėmesį, kokioms priemonėms ji yra skirta: kreminei pudrai, makiažo pagrindui, BB ir CC kremams, skaistalams ar kt. Jei planuojate visoms priemonėms naudoti vieną kempinėlę, rinkitės universalią.

Jei naudojate kempinėles makiažo pagrindui ar kitos paskirties kosmetikai, būtinai įsigykite ir kempinėlėms valyti skirtą priemonę. Juk makiažo priemonės kaupiasi ant kempinėlių, o tie nešvarumai gali patekti ant jūsų odos. Kruopšti kempinėlių priežiūra ir valymas yra būtini, bet naudojant specialias priemones tai padaryti itin paprasta. Makiažo kempinėlių valiklis bus nepamainomas ir keliaujant – jis funkcionalus ir labai kompaktiškas!

Kaip valyti makiažo kempinėles?

Jei naudojate daugkartines kempinėles, jas valyti būtina po kiekvieno naudojimo. Priklausomai nuo kempinėlės, tiksliau – medžiagų, iš kurių ji pagaminta, valymo rekomendacijos gali skirtis, nors įprastai siūloma kempinėlę išplauti specialiu valikliu ir išskalauti vandenyje. Geriausią valymo rezultatą pasieksite, jei naudosite specialų kempinėlių valiklį.

Makiažo kempinėlės internetu – paprasta ir greita pirkti

Norite gera kaina įsigyti profesionalių aukštos kokybės kempinėlių makiažui? Mūsų asortimente rasite atrinktus produktus, kuriuos puikiai vertina viso pasaulio grožio specialistai. Naudoti kempinėles itin paprasta ir patogu, o suteikiamas rezultatas verčia aiktelėti iš nuostabos. Nedelskite ir išsirinkite savo makiažo kempinėlę jau šiandien ir o mes operatyviai ją pristatysime. Be to, mūsų parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, tad patikrinkite – gal kaip tik šiuo metu nuolaida suteikiama perkant makiažo kempinėles.