Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Depiliacinis vaškas

Rasta 36 prekės(-ių).

Rodoma 1-36 iš 36 prekės(-ių)

Kas nenorėtų kasdien džiaugtis glotnia ir švelnia oda? Pripažinkime, plaukai tam tikrose kūno vietose teikia mažai malonumo. Dažnas skutimas vargina, dirgina odą, plaukeliai greit atauga, o vizitai pas profesionalus atsieina nemenkas sumas. Depiliacinis vaškas namuose – puikus sprendimas, kurio dėka nesunku greitai ir efektyviai pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Vaškas depiliacijai pasiekia ne tik odos paviršių, bet ir poodinį sluoksnį, todėl leidžia mėgautis rezultatu net iki 2-4 savaičių.

Ką derėtų žinoti prieš pradedant naudoti depiliacinį vašką namų sąlygomis?

  • Pasidomėkite skirtingomis depiliavimo technikomis. Jeigu nesate išbandę depiliacijos vašku, rekomenduojame pasidomėti pagrindinėmis technikomis, kurios tinkamiausios jūsų odos tipui.
  • Paruoškite odą. Nors depiliacija vašku itin efektyvi, tačiau netinkamai naudojama gali ir pakenkti: oda gali dilgčioti, nudegti, tinkamai nenuvalius ar pažeidus – iškyla pavojus infekcijai. Viso to nesunku išvengti tinkamai paruošus odą: švariai nuplaukite, pašveiskite bei pamaitinkite lengvu losjonu ar kitu drėkinamuoju kremu. Garbane.lt prekių asortimente rasite kokybiškų kūno drėkinimo priemonių kiekvienam – kviečiame išbandyti.
  • Išsirinkite tinkamas priemones. Kiekvieno oda turi skirtingas ypatybes, privalu į tai atkreipti dėmesį. Rinkdamiesi kuo natūralesnes priemones užsitikrinsite saugų depiliavimosi procesą, be papildomo streso odai.

Vaškas depiliacijai Garbane.lt asortimente

  • Depiliacija cukrumi. Tai greitas ir efektyvus plaukelių šalinimo būdas, be intensyvaus skausmo. Mūsų prekių asortimente rasite natūralias depiliacines cukraus pastas be konservantų, kurios odą drėkina, bet nedirgina. Smagu ir tai, kad šios pastos nepalieka nemalonaus lipnumo pojūčio.
  • Depiliacinis vaškas kasetėje. Itin vertinamas produktas, turbūt dėl to kad turime smulkių vaško kasečių tinkamų veidui ir antakiams. Vaško kasečių pasirinkimas platus: su azulenu, cinku, arganu, alavijais, miško vaisiais, alyvuogių aliejumi ar net aukso dulkėmis.
  • Žemoje temperatūroje besilydantis vaškas. Tai aukščiausios klasės produktas tinkamas jautresnės odos savininkams arba kenčiantiems nuo kraujotakos sutrikimų.
  • Vaško granulės. Tai universali priemonė, tinkama įvairios odos tipams. Karštas vaškas yra itin efektyvus depiliavimosi būdas, nes plaukelius pašalina tiksliai ir giliai.
  • Depiliacinio vaško šildytuvai. Karštas vaškas depiliacijai drauge su specializuotu šildytuvu – tobula dovana pradedančiajam.

Depiliacinis vaškas internetu – apsipirkite lengvai ir greitai

 Jei nusprendėte įsigyti kokybiškų depiliacijai skirtų priemonių ar apgalvotų depiliacinių rinkinių tinkamų tiek profesionalams, tiek naudojimui namuose – Garbane.lt asortimentu liksite maloniai nustebinti. Žinome, kaip svarbu greitas ir saugus pristatymas, todėl esame išvystę sėkmingai veikiančią internetinę prekybos platformą. Mūsų prekių asortimente rasite ne tik platų depiliacinių priemonių pasirinkimą, bet ir viską, ko reikia, kad jūsų oda švytėtų. Sekite mūsų naujienas ir patys pirmieji gausite geriausius pasiūlymus.