Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
Talpa
Išvalyti filtrus
Filter

Emulsijos veidui

Rasta 35 prekės(-ių).

Rodoma 1-35 iš 35 prekės(-ių)

Gražią ir sveiką odos išvaizdą užtikrina tinkama jos priežiūra. Norite, kad veido oda spindėtų natūraliu grožiu? Tuomet privalu pasirūpinti, kad ji gautų visų reikalingų medžiagų ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės – tai padės atkurti drėgmės balansą, palaikyti ląstelių regeneracijos produktus ir sustiprinti apsauginį sluoksnį, kuris saugo nuo kasdienės neigiamų veiksnių pažaidos. Įtraukite į savo odos priežiūros rutiną emulsiją veidui – tai puiki priemonė visapusei priežiūrai.


Ar man reikalinga veido emulsija?

Tinkamai odos priežiūrai tik kremo ir prausiklio negana. Kasdien veido oda susiduria su daugybe neigiamų veiksnių: saule, vėju, oro tarša, temperatūrų kaita, makiažo priemonėmis ir kt. Dėl to reikalinga intensyvi odos priežiūra ir maitinimas, kovodama su neigiamų veiksnių padariniais oda praranda drėgmę ir vertingas medžiagas. Net jei šiandien veido odos išvaizda ir būklė yra gera, dėl netinkamos priežiūros situacija gali greitai pasikeisti.


Mūsų parduotuvėje rasite platų asortimentą įvairių veido emulsijų. Pasirinkite tinkamą pagal savo odos tipą, problemas, amžių. Tai itin lengvai naudojama priemonė, kuri padeda greitai ir lengvai užtikrinti odos poreikius ir palaipsniui gerina jos būklę. Emulsijos pasižymi itin turtinga sudėtimi: joms gaminti naudojami įvairūs augaliniai ingredientai, o taip pat tokios medžiagos kaip kolagenas, hialuronas, vitaminai ir antioksidantai.


Kaip naudojamos emulsijos veidui?

Veido emulsijos yra puiki priemonė užtikrinti tinkamą odos maitinimą ir drėkinimą. Naudokite jas pagal gamintojo rekomendacijas. Renkantis atkreipkite dėmesį, kad kai kurios emulsijos yra naudojamos kaip kremas, o kitas reikia įmasažuoti į veido odą kaip kaukę ir vėliau nuskalauti vandeniu, taip pat yra emulsijų, kurios gali būti naudojamos vietoje serumo. Visada naudokite šią priemonę ant švarios veido odos, švelniai patapšnokite odą pirštų galais, kas paskatintumėte kraujotaką ir oda lengviau pasisavintų vertingas medžiagas.