Filtruoti pagal
Kaina
Spalva
daugiau... mažiau
Talpa
Tipas
Išvalyti filtrus
Filter

INDOLA

Rasta 49 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 49 prekės(-ių)

Indola prekinis ženklas buvo sukurtas 1929 metais. Indola – tai vokiška kokybė ir Henkel kompanijos inovacijų galia. Indola orientuota į kiekvieną pirkėją, kuris ieško išskirtinės, jaunatviškos ir dinamiškos profesionalios kosmetikos plaukams už to vertą kainą. Nieko keista, kad per visus šiuos metus buvo sukauptos įspūdingos žinios bei patirtis, leidusios suprasti, ko iš tiesų reikia vartotojui. Tai tikrai prisidėjo prie šių produktų sėkmės, kadangi šiandien Indola produkcija jau yra puikiai žinoma ir itin palankiai vertinam net 65 pasaulio šalyse. Šiandien šių prekių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Asortimentą sudaro ypač įvairios paskirties gaminiai

Tikrai nedaug yra plaukų priežiūros priemonių gamintojų, kurie galėtų pasiūlyti tokį platų spektrą. Indola siūlo pačių įvairiausių priemonių jūsų plaukams: sausus šampūnus – putas; šalto tono šampūnus; tekstūrinius plaukų lakus; plaukų klijus, plaukus atstatančias kaukes; skaidulines pastas; profesionalius plaukų dažus; serumus išsišakojusiems galiukams; apimties ir džiovinimo purškiklius ir t.t. Viską, ko reikia lengvai nerūpestingoms ar įmantrios bei sudėtingos šukuosenoms sukurti. Dar labiau džiugina tai, kad priemonės buvo sukurtos naudojant plaukus tausojančius komponentus, o taip pat ir pritaikytos ne tik profesionalų, bet ir kiekvieno iš mūsų naudojimui.

Plaukus puoselėja vertingi komponentai

Ar gali būti kas nors geriau už šukuoseną, kuri buvo sukurta naudojant kokybiškas modeliavimo priemones? Pasirodo, tikrai taip – tai šukuosena, kur buvo sukurta naudojant aukštos kokybės modeliavimo priemones, kurios puoselėja plaukus. Būtent tokie ir yra Indola gaminiai. Jie praturtinti ypač įvairiais, o svarbiausia – labai vertingais komponentais: kolosų aliejumi, keratinu, nano vitaminais ir t.t.

Sprendimai vertinantiems patogumą

Jei esate vienas iš tų žmonių, kuris itin vertina patogumą ir nenori dažnai apsipirkti, puikiu pasirinkimu gali tapti plaukų priežiūros rinkiniai, kuriuose rasite visas būtinas priemones efektyviam tam tikros problemos sprendimui. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali tapti plaukų priežiūros rinkinys Indola Repair, kurį sudaro šampūnas, kondicionierius bei palukų galiukų serumas. Naudodami šias priemones maksimaliai sustiprinsite net ir itin pažeistus plaukus nuo šaknų iki pat galiukų. Priemonės praturtintos itin atsakingai atrinktais komponentais, pavyzdžiui, kviečių proteinais, daržovių baltymais, vitaminais, kurie stiprina plauką pradedant nuo giliausių sluoksnių, sukuria patikimą apsaugą, suteikia žvilgesio.

Indola gaminius pirkite internetu

Jei vis dar svarstote, kaip įsigyti šiuos ar kitus Indola gaminius, pirkite juos internetu. Patogus ir greitas apsipirkimas – garantuotas, o patrauklios kainos – taip pat, nes akcijos nuolat.