Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

Kaukės dažytiems plaukams

Rasta 71 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 71 prekės(-ių)

Plaukų dažymas – puikus būdas atrodyti jaunatviškiau, pakeisti įvaizdį ar tiesiog pakeisti natūralią plaukų spalvą. Tai populiari ir paprasta grožio procedūra, kuria naudojasi ir vyrai, ir moterys. Tačiau negalima pamiršti apie tai, kad dažytiems plaukams reikia šiek tiek daugiau priežiūros. Dažytų plaukų kaukės naudojimas padeda užtikrinti plaukų aprūpinimą reikalingomis medžiagomis, palaikyti jų drėgmę ir sveiką išvaizdą.


Plaukų kaukė dažytiems plaukams – kasdienei priežiūrai

Dažytų plaukų priežiūrai kaukė yra būtina priežiūros priemonė, kurią reikėtų naudoti bent kartą per savaitę. Visgi ne mažiau svarbu išsirinkti tinkamą produktą, o norint tai padaryti, vertėtų nepamiršti ir tam tikrų detalių. Viena iš jų yra jūsų plaukų spalva. Atsižvelgiant į ją, puikiu pasirinkimu taps kaukės tamsiems plaukams, kaukės šviesiems plaukams ar kaukės spalvotiems plaukams. Nepamirškite įvertinti ir plaukų tipo – jeigu jie sausi, puikiai tiks kaukės sausiems plaukams ar maitinančios kaukės. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad labai dažnai žmonės renkasi tokias kaukes, kurias naudojant, būtų galima kuo ilgiau išlaikytų esamą plaukų spalvą. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, galimas ir priešingas efektas – taip ir bus, jei bus pasirinktos atspalvį mažinančios kaukės.


Kuo naudinga kaukė sausiems dažytiems plaukams?

Dažyti plaukai gali išsausėti dėl kieto vandens ir kitų priežasčių, su šia problema itin dažnai susiduria šviesiaplaukės. Dėl to dažytų plaukų kaukės, kurios drėkina, visada yra geras sprendimas. Jų sudėtis dažnai yra praturtinta natūraliais augaliniais ekstraktais, aliejais, hialuronu, kolagenu ir kitomis medžiagomis, kurios padeda atkurti plaukų drėgmės balansą. Tinkamai sudrėkinti plaukai atgauna elastingumą, tampa stipresni, labiau žvilga.


Kodėl šias kaukes turėtumėte pirkti internetu?

Taigi, dažytų plaukų priežiūra bus gerokai paprastesnė bei lengvesnė, jei rinksitės šias kaukes. Na, o jas tikrai verta įsigyti internetu. Tai yra be viena priežastis – akcija mūsų internetinėje parduotuvėje yra labai dažnas reiškinys. Taigi, tai reiškia, kad patikusius gaminius galima įsigyti kur kas pigiau – dažna jų kaina sumažėja net iki keliasdešimt procentų. Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad pirkdami internetu jūs taupote savo laiką. Be to, jūsų laukia ir prekes jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, kurie taps vertingais papildomos informacijos šaltiniais.