Filtruoti pagal
Kaina
Gamintojas
daugiau... mažiau
Talpa
daugiau... mažiau
Išvalyti filtrus
Filter

Kaukės sausiems ir pažeistiems plaukams

Rasta 155 prekės(-ių).

Rodoma 1-44 iš 155 prekės(-ių)

Sausi ir pažeisti plaukai – problema, su kuria susiduria dažnas, o ypač tie žmonės, kurie geria per mažai vandens, dažnai dažo plaukus ar formuoja juos įvairiais įrankiais ir t. t. Pirmoji pagalba yra kaukės plaukams. Drėkinamoji plaukų kaukė, rodos, išties daro stebuklus: plaukai iš karto atrodys geriau, o ilgainiui pradės mažiau skilinėti, lūžinėti, atgaus savo formą ir struktūrą. Rinkitės aukštos kokybės profesionalias kaukes plaukams iš plataus mūsų asortimento, kuriame ir natūralios plaukų kaukės sausiems plaukams.


Plaukų kaukė sausiems plaukams: kaip išsirinkti?

Jei plaukai yra sausi, stipriai pažeisti, jiems tiks giliai drėkinanti plaukų kaukė. Atkreipkite dėmesį, kad drėkinanti plaukų kaukė gali turėti ir kitų savybių: pavyzdžiui, suteikti purumo, puoselėti dažytų plaukų spalvą ir kt. Įvertinkite savo plaukų tipą – taip kaukę sausiems plaukams pasirinkti bus lengviau.


Taip pat svarbi ir plaukų išsausėjimo priežastis. Jei tai lėmė formavimas karščiu, atstatymui tiks kaukės pažeistiems plaukams. Jei galvos oda jautri, geriausiai tiks natūrali plaukų kaukė sausiems plaukams. Natūralios kaukės sausiems plaukams yra praturtintos įvairiais augaliniais ingredientais. Kai plaukai sausi ir veliasi, verta įsigyti kaukę sausiems pažeistiems plaukams, kuri ir drėkina, ir atkuria.


Kaip naudoti kaukes sausiems pažeistiems plaukams?

Sausų plaukų kaukės naudojimas yra paprastas, tačiau reikia atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Kaukės sausiems plaukams pasižymi praturtinta sudėtimi, todėl gali riebaluoti plaukus, nors tiesiogiai sausų plaukų kaukė ant plaukų šaknų ir nėra tepama. Natūrali kaukė sausiems plaukams bus švelnesnio poveikio, tačiau jei plaukai prastos būklės, reikėtų gilaus drėkinimo ir atkūrimo.


Kartais klaidingai manoma, kad kaukė sausiems plaukams yra tas pats, kas ir kaukė pažeistiems plaukams. Visgi taip nėra, plaukų kaukės pažeistiems plaukams pasižymi atkuriamuoju poveikiu, o kaukės sausiems plaukams drėkina. Jei plaukai ne tik sausi, bet ir labai veliasi, rinkitės plaukų kaukę sausiems pažeistiems plaukams.


Plaukų kaukes sausiems plaukams namuose naudokite tik pagal rekomendacijas. Kaukė labai pažeistiems plaukams, jei užtepsite jos iki pat šaknų, gali sudirginti galvos odą. Nepamirškite, kad sausiems plaukams kaukė reikalinga kiekvieno plovimo metu.


Perkant internetu kaukė plaukams kainuos pigiau

Plaukų kaukės sausiems plaukams padeda užtikrinti tinkamą išsausėjusių plaukų priežiūrą ir apsaugo juos nuo pažeidimų. Žinoma, tokios priemonės gali nemažai kainuoti, tačiau perkant internetu plaukų kaukės sausiems plaukams kainuoja šiek tiek pigiau.


Sutaupyti galima ir užsakant daugiau prekių ar didesnį kiekį – nuo tam tikros sumos siuntimas nieko nekainuoja. Mūsų parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos, tad patikrinkite, gal šiuo metu kaukės sausiems pažeistiems plaukams parduodamos su nuolaida. Beje, kuo didesnę kaukės sausiems lūžinėjantiems plaukams pakuotę pirksite tuo daugiau sutaupysite, o ir sausiems plaukams kaukės užteks ilgiau. Išsirinkite plaukų kaukę pažeistiems plaukams mūsų asortimente ir atkurkite savo plaukų grožį.